Ürün sepete eklenmiştir.

Ekran Kartları

NVIDIA ve AMD Ekran Kartı modelleri,Ekran Kartı Markaları en uygun fiyatlarla ve ödeme seçenekleriyle güvenli alışverişle Tebilon'da. RTX 4060,RTX 4070,RTX 4080,RTX 4090 Ekran kartları için Tebilon'u Ziyaret edebilirsiniz.

ÜRÜNLERE DÖN
Marka
Fiyat Aralığı
TL
Grafik İşlemci
Bellek Tipi
Bellek Kapasitesi
Bellek Arayüzü
HDMI
Filtrelemeyi Sıfırla
tebilon

%5

indirim

MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 2X OC 12GB GDDR6X 192Bit NVIDIA DLSS 3 Ekran Kartı MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 2X OC 12GB GDDR6X 192Bit NVIDIA DLSS 3 Ekran Kartı RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 2X OC

Gaming Ekran Kartı Model ve Fiyatları

 

Ekran Kartı, Bilgisayarın işlediği bilgileri, görsel olarak monitörde görmemizi sağlayan, aynı zamanda görüntü kalitesini de belirleyen donanımdır. Günümüzde oyuncuların öncelikleri arasında ilk olarak ekran kartı gelmektedir. Ekran kartının güncel ve güçlü Chipsete sahip olması, oyunlardaki görselliği ve performansı arttıracaktır. Ekran kartının diğer bileşenlerle uyumlu olması, oyun gibi görsel içeriği güçlü uygulamalarda sistemin stabil çalışmasını sağlayacaktır.

 

Ekran kartlarındaki teknolojiler, her geçen gün geliştirilmekte ve gerçekliğe yakın görüntüler elde edilmektedir. Son yıllarda geliştirilen Ray Tracing ve DLSS 3 teknolojileri görsellerdeki gerçekçiliği ve kaliteyi üst seviyeleri taşımaktadır. Ray Tracing; gerçek hayatta karşılaştığımız yansımaları oyun içinde de görmemizi sağlayan teknolojidir. Gerçek hayatta, araç üstünde yansıyan silüetimiz, su üzerinde yansıyan simgelerin görülmesi bu teknoloji ile oyunlara da aktarılmaktadır. DLSS 3, yapay zeka destekli oto kodlayıcı sistemi ile düşük çözünürlüklü görselleri tensör çekirdeklerine yük bindirmeden daha yüksek kaliteli görebilmemizi sağlayan teknolojidir.

 

Ekran kartlarındaki Bellek Kapasitesi, Bellek Türü, Bellek Hızı ve Bellek Arayüzü performansı etkileyen özellikler arasındadır. Ekran kartlarındaki Bellek kapasitesi 1GB ile 24 GB arasında değişiklik göstermektedir. Bellek kapasitesinin yüksek olması aynı anda işlenebilecek görüntü boyutunun da yüksek olmasını sağlayacaktır. GDDR3 – GDDR5 – GDDR6 – GDDR6X –HBM2 bellek türleri arasında olup, GDDR6 ve GDDR6X bireysel tüketiciler için en son teknoloji bellek türüdür. GDDR6X bellek türü ile birlikte Bellek Hızı 19.500 MHz’e kadar yükselmiştir. Güncel ekran kartlarında, 64 Bit – 128 Bit – 192 Bit - 256 Bit – 384 Bit bellek arayüzleri kullanılmaktadır. Grafik tasarım yapan ve oyun oynayan kullanıcıların minimum 128 Bit bellek, yüksek kalite ve görsellik isteyen kullanıcıların 256 Bit ve üzeri bellek arayüzüne sahip ekran kartlarını tercih etmeleri önerilmektedir. Gaming ekran kartları, güçlü GPU, iyi soğutma ve yüksek performanslı bellek özelliklerine sahip olmalıdır. 

 

Ekran kartları Gaming ve Grafikerlere özel bir donanım olarak değerlendirilmesinin dışında, geleceğin teknolojisi olan Yapay Zeka için en önemli donanımlardandır. Yapay zeka algoritmalarının hesaplanması, işlenmesi konusunda üstün özelliklere sahip GPU lar kullanılmaktadır. Gpu üzerindeki çok güçlü cuda – tensor çekirdekleri verilerin hesaplanması, işlenmesi ve çıktı olarak alınması noktasında üst düzey performans sergilemektedir. Yapay zeka hesaplamalarında üst seviye Quadro serisi ile 10496 Cuda çekirdeğine sahip, RTX 4090 serisi ekran kartları talep görmektedir.

 

AMD ve NVIDIA GPU üreticileridir. Yeni teknolojiler geliştirmek için yoğun çaba harcayan bu üreticiler hemen hemen her yıl yeni teknoloji ve yeni gelişmeler açıklamaktadırlar. ASUS, GIGABYTE, EVGA, MSI, SAPPHIRE, ZOTAC markaları ürünleri ve kampanyaları ile çok tercih edilen markalar arasındadır.

 

Bilgisayar için çok tercih edilen markaların ekran kartlarını, en güncel Gaming ekran kartlarını, yapay zeka için uygun ekran kartlarını, uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden alabilirsiniz.

 

Asus Gaming Ekran Kartı

Asus Ekran Kartları, AMD ve NVIDIA Grafik işlemcilerin tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır. Sağlam bir güç tasarımına, soğutma çözümüne sahip Asus Ekran Kartları her ihtiyaca uygun performanslı ürünler sunmaktadır.  Üzerindeki güçlü bileşenler ile verimliliği maksimuma taşımayı hedefleyen Asus, yenilikçi tasarımlarla ürün yelpazesini sürekli genişletmektedir. Asus ekran kartları en güncel oyunlarla maksimuma güce kadar test edilerek, geniş güvenlik denemelerinden geçmektedir. Asus ROG, Asus TUF, Asus Dual, Asus Turbo, Asus Phoneix, Asus Expedition, Asus Cerberus, Asus Arez serilerinde farklı tasarım ve performanslarda benzersiz ekran kartları geliştirmektedir. RTX 4090, RTX 4080, RTX 4070 Ti, RTX 4070, RTX 4060 Ti, RTX 4060 güncel ASUS NVIDIA Ekran kartları, RX 7900, RX 7900 XT, RX 6700 XT, chipsetleri ise güncel ASUS AMD Ekran kartları arasında yer almaktadır.  

Asus Gaming Ekran Kartları yenilikçi teknolojiler, olağanüstü deneyimlerin üretim sürecine aktarılması sonucu geliştirilmektedir.  En iyi oyun deneyimlerini yaşatmak üzere tasarlanan ASUS ROG Gaming, Asus TUF Gaming ekran kartları yenilikçi ürünleriyle yeni standartları yaratan Asus Gaming ekran kartları ile uzun süreli oyun keyfi elde edebilirsiniz. En iyiler arasında olan ROG Gaming Ekran kartları ile Askeri sınıfı bileşenlerle günlendirilmiş, dayanıklılığın üst seviyede oldu ASUS TUF Gaming Ekran kartları ile yaratıcılığınızı ateşleyin. Tüm bu özelliklerle içerik oluşturma, 8K video düzenleme ve 3D sahneleri oluşturma işlemlerinizi rekor sürede ve maksimum kalite ile gerçekleştirin.

Asus Gaming Ekran kartları ile Asus Ekran kartlarını uygun fiyat ve uygun ödeme seçenekleri tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

MSI Gaming Ekrankartı 

MSI Ekran kartları, farklı zevklere ve beğenilere uyum sağlamak için özenle tasarlanmıştır. AMD ve NVIDIA Gpuların gerçek performansını ortaya çıkarmasını desteklemek için kaliteli bileşenlerle üretilmektedir. Güçlü soğutma bileşenlerini içeren Twin Frozr soğutma sistemine sahip MSI ekran kartları ile sınırları zorlayabilirsiniz. Msı performans geliştirme yazılımı ile özel ayarlarınızı kişiselleştirebilirsiniz. MSI Suprim, MSI Gaming X, MSI Lightning, MSI Duke, MSI Armor, MSI Ventus, MSI Aero serilerinde farklı performanslarda benzersiz ekran kartları üretmektedir. RTX 4090, RTX 4080, RTX 4070 Ti, RTX 4070, RTX 4060 Ti, RTX 4060 güncel MSI NVIDIA Ekran kartları, RX 7900, RX 7900 XT, RX 6700 XT,  chipsetleri ise güncel MSI AMD Ekran kartları arasında yer almaktadır.  

MSI Gaming Ekran kartları, oyuncuların beklentilerini karşılayacak bileşenlerle üretilerek üst düzey performans ve zorlu koşullarda dahi güvenilir ürünler olduğunu kanıtlamıştır. Yüksek performanslı MSI Gaming Ekran kartları, ister oyuncu, ister profesyonel kullanıcı veya bilgisayar meraklısı olsun, her türlü beklentiyi karşılamak için gelişmiş özellikler ve son teknoloji ile donatılmıştır. Gelişmiş soğutma sistemi ve maksimize edilmiş performans ile oyun oynamayı sürükleyici deneyime dönüştürür. MSI Suprim X, MSI Gaming X, MSI Lightning serisi ekran kartları, oyuncuların ve içerik üreticilerinin üst düzey görsel performans sunmaktadır. Bu özelliklerle içerik oluşturma, 8K video düzenleme ve 3D sahneleri oluşturma işlemlerinizi rekor sürede ve maksimum kalite ile gerçekleştirin. 

MSI Gaming Ekran kartları ile MSI Ekran kartları seçeneklerini uygun fiyat ve uygun ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden alabilirsiniz. 

Gıgabyte Gaming Ekran Kartı 

Gıgabyte Ekran Kartları, önemli teknolojilere odaklanarak, kalite standartlarını temel alarak üretilmektedir. Gıgabyte, yenilikçi ve güvenilir ekran kartları üreterek, kullanıcı tercihlerinde ön sırada olmayı hedeflemektedir. Mimarı yapısı ile AMD ve NVIDIA Gpu ların performanslarını tam kullanmasını desteklemektedir. Gıgabyte, geniş ürün yelpazesi ile her kullanıcıya hitap eden ürünler sunmaktadır. Gıgabyte Aorus, Gıgabyte Gaming, Gıgabyte VISION, Gıgabyte Eagle, Gıgabyte Windforce serilerinde birbirinden farklı tasarımlarda ve performanslarda Gıgabyte ekran kartlarını satışa sunmaktadır. RTX 4090, RTX 4080, RTX 4070 Ti, RTX 4070, RTX 4060 Ti, RTX 4060 güncel GIGABYTE NVIDIA Ekran kartları, RX 6800, RX 6800 XT, RX 6700 XT, RX 6900 XT chipsetleri ise güncel GIGABYTE AMD Ekran kartları arasında yer almaktadır.  

Gıgabyte Gaming Ekran kartları, oyuncuların beklediği maksimum performansı alabileceği yenilikçi teknolojiler ve dayanıklılığı temel alan model ile üretilmektedir. Gıgabyte Aorus, Gıgabyte Gaming, Gıgabyte VISION serisi ekran kartları yeni baştan tasarlanmış oyuncu odaklı gaming ekran kartlardır. İçerik oluşturma, 8K video düzenleme ve 3D sahneleri oluşturma işlemlerinizde hız ve kaliteye bir arada sahip olun.

Gıgabyte Gaming Ekran kartları, Gıgabyte Ekran Kartı seçeneklerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz.

SAPPHIRE Gaming Ekran Kartı

SAPPHIRE Ekran Kartı, AMD Radeon chipsetli gpularla ürünler geliştirmektedir. AMD Radeon tabanlı ürünlerini Oyun, Espor ve performans odaklı PC pazarlarına sunmanın yanı sıra bir dizi profesyonel grafik kartlarını geliştirerek güçlü bir üretici olmayı hedeflemektedir. SAPPHIRE TOXIC, SAPPHIRE NITRO, SAPPHIRE PULSE serilerinde her chipsette da ürünler geliştirmektedir. RX 6800, RX 6800 XT, RX 6700 XT, RX 6900 XT chipsetleri ise güncel SAPPHIRE AMD Ekran kartları arasında yer almaktadır.  

SAPPHIRE GAMING Ekran kartları, yeni AMD Radeon serileri ile birlikte yeniden tasarlanıp, oyun deneyimini üst düzeye çıkarmak için geliştirildi. En performanslı ve en son teknolojiye sahip Radeon GPU larla üretilen SAPPHIRE Gaming Ekran kartları ile hızlı ve güvenilir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Sapphire Gaming Ekran Kartları, Sapphire Ekran Kartı seçeneklerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

ZOTAC Gaming Ekran Kart

Zotac Ekran kartları, fayda ve deneyim odaklı yaklaşımla sıkı standartlar altında ve üretilmektedir. En son yeniliklere göre ürünler üreterek gelişen teknolojiye ayak uydurmak için sürekli ar-ge çalışmaları yapılmaktadır. Zotac NVIDIA grafik işlemcili ekran kartları üretmektedir. ZOTAC Arcticstorm, ZOTAC AMP, ZOTAC Trinity, ZOTAC Twin Edge,RTX 3090, RTX 3080 Ti, RTX 3080, RTX 3070 Ti, RTX 3070, RTX 3060 Ti, RTX 3060 güncel ZOTAC NVIDIA Ekran kartları olarak raflarda yerini almaktadır.

Zotac Gaming Ekran kartları, inovasyon odaklı, kaliteli ürünler üretme misyonuyla titiz çalışmalar sonucunda geliştirilmektedir. Oyun performansını maksimuma çıkarmak, uzun süre verimli kullanabilmek için verimli soğutma sistemleri ile tüketici beğenisine sunulmaktadır. 

Zotac Gaming Ekran Kartları, Zotac Ekran Kartı seçeneklerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz.

 

tebilon

%5

indirim

MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 2X OC 12GB GDDR6X 192Bit NVIDIA DLSS 3 Ekran Kartı MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 2X OC 12GB GDDR6X 192Bit NVIDIA DLSS 3 Ekran Kartı RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 2X OC

Gaming Ekran Kartı Model ve Fiyatları

 

Ekran Kartı, Bilgisayarın işlediği bilgileri, görsel olarak monitörde görmemizi sağlayan, aynı zamanda görüntü kalitesini de belirleyen donanımdır. Günümüzde oyuncuların öncelikleri arasında ilk olarak ekran kartı gelmektedir. Ekran kartının güncel ve güçlü Chipsete sahip olması, oyunlardaki görselliği ve performansı arttıracaktır. Ekran kartının diğer bileşenlerle uyumlu olması, oyun gibi görsel içeriği güçlü uygulamalarda sistemin stabil çalışmasını sağlayacaktır.

 

Ekran kartlarındaki teknolojiler, her geçen gün geliştirilmekte ve gerçekliğe yakın görüntüler elde edilmektedir. Son yıllarda geliştirilen Ray Tracing ve DLSS 3 teknolojileri görsellerdeki gerçekçiliği ve kaliteyi üst seviyeleri taşımaktadır. Ray Tracing; gerçek hayatta karşılaştığımız yansımaları oyun içinde de görmemizi sağlayan teknolojidir. Gerçek hayatta, araç üstünde yansıyan silüetimiz, su üzerinde yansıyan simgelerin görülmesi bu teknoloji ile oyunlara da aktarılmaktadır. DLSS 3, yapay zeka destekli oto kodlayıcı sistemi ile düşük çözünürlüklü görselleri tensör çekirdeklerine yük bindirmeden daha yüksek kaliteli görebilmemizi sağlayan teknolojidir.

 

Ekran kartlarındaki Bellek Kapasitesi, Bellek Türü, Bellek Hızı ve Bellek Arayüzü performansı etkileyen özellikler arasındadır. Ekran kartlarındaki Bellek kapasitesi 1GB ile 24 GB arasında değişiklik göstermektedir. Bellek kapasitesinin yüksek olması aynı anda işlenebilecek görüntü boyutunun da yüksek olmasını sağlayacaktır. GDDR3 – GDDR5 – GDDR6 – GDDR6X –HBM2 bellek türleri arasında olup, GDDR6 ve GDDR6X bireysel tüketiciler için en son teknoloji bellek türüdür. GDDR6X bellek türü ile birlikte Bellek Hızı 19.500 MHz’e kadar yükselmiştir. Güncel ekran kartlarında, 64 Bit – 128 Bit – 192 Bit - 256 Bit – 384 Bit bellek arayüzleri kullanılmaktadır. Grafik tasarım yapan ve oyun oynayan kullanıcıların minimum 128 Bit bellek, yüksek kalite ve görsellik isteyen kullanıcıların 256 Bit ve üzeri bellek arayüzüne sahip ekran kartlarını tercih etmeleri önerilmektedir. Gaming ekran kartları, güçlü GPU, iyi soğutma ve yüksek performanslı bellek özelliklerine sahip olmalıdır. 

 

Ekran kartları Gaming ve Grafikerlere özel bir donanım olarak değerlendirilmesinin dışında, geleceğin teknolojisi olan Yapay Zeka için en önemli donanımlardandır. Yapay zeka algoritmalarının hesaplanması, işlenmesi konusunda üstün özelliklere sahip GPU lar kullanılmaktadır. Gpu üzerindeki çok güçlü cuda – tensor çekirdekleri verilerin hesaplanması, işlenmesi ve çıktı olarak alınması noktasında üst düzey performans sergilemektedir. Yapay zeka hesaplamalarında üst seviye Quadro serisi ile 10496 Cuda çekirdeğine sahip, RTX 4090 serisi ekran kartları talep görmektedir.

 

AMD ve NVIDIA GPU üreticileridir. Yeni teknolojiler geliştirmek için yoğun çaba harcayan bu üreticiler hemen hemen her yıl yeni teknoloji ve yeni gelişmeler açıklamaktadırlar. ASUS, GIGABYTE, EVGA, MSI, SAPPHIRE, ZOTAC markaları ürünleri ve kampanyaları ile çok tercih edilen markalar arasındadır.

 

Bilgisayar için çok tercih edilen markaların ekran kartlarını, en güncel Gaming ekran kartlarını, yapay zeka için uygun ekran kartlarını, uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden alabilirsiniz.

 

Asus Gaming Ekran Kartı

Asus Ekran Kartları, AMD ve NVIDIA Grafik işlemcilerin tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır. Sağlam bir güç tasarımına, soğutma çözümüne sahip Asus Ekran Kartları her ihtiyaca uygun performanslı ürünler sunmaktadır.  Üzerindeki güçlü bileşenler ile verimliliği maksimuma taşımayı hedefleyen Asus, yenilikçi tasarımlarla ürün yelpazesini sürekli genişletmektedir. Asus ekran kartları en güncel oyunlarla maksimuma güce kadar test edilerek, geniş güvenlik denemelerinden geçmektedir. Asus ROG, Asus TUF, Asus Dual, Asus Turbo, Asus Phoneix, Asus Expedition, Asus Cerberus, Asus Arez serilerinde farklı tasarım ve performanslarda benzersiz ekran kartları geliştirmektedir. RTX 4090, RTX 4080, RTX 4070 Ti, RTX 4070, RTX 4060 Ti, RTX 4060 güncel ASUS NVIDIA Ekran kartları, RX 7900, RX 7900 XT, RX 6700 XT, chipsetleri ise güncel ASUS AMD Ekran kartları arasında yer almaktadır.  

Asus Gaming Ekran Kartları yenilikçi teknolojiler, olağanüstü deneyimlerin üretim sürecine aktarılması sonucu geliştirilmektedir.  En iyi oyun deneyimlerini yaşatmak üzere tasarlanan ASUS ROG Gaming, Asus TUF Gaming ekran kartları yenilikçi ürünleriyle yeni standartları yaratan Asus Gaming ekran kartları ile uzun süreli oyun keyfi elde edebilirsiniz. En iyiler arasında olan ROG Gaming Ekran kartları ile Askeri sınıfı bileşenlerle günlendirilmiş, dayanıklılığın üst seviyede oldu ASUS TUF Gaming Ekran kartları ile yaratıcılığınızı ateşleyin. Tüm bu özelliklerle içerik oluşturma, 8K video düzenleme ve 3D sahneleri oluşturma işlemlerinizi rekor sürede ve maksimum kalite ile gerçekleştirin.

Asus Gaming Ekran kartları ile Asus Ekran kartlarını uygun fiyat ve uygun ödeme seçenekleri tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

MSI Gaming Ekrankartı 

MSI Ekran kartları, farklı zevklere ve beğenilere uyum sağlamak için özenle tasarlanmıştır. AMD ve NVIDIA Gpuların gerçek performansını ortaya çıkarmasını desteklemek için kaliteli bileşenlerle üretilmektedir. Güçlü soğutma bileşenlerini içeren Twin Frozr soğutma sistemine sahip MSI ekran kartları ile sınırları zorlayabilirsiniz. Msı performans geliştirme yazılımı ile özel ayarlarınızı kişiselleştirebilirsiniz. MSI Suprim, MSI Gaming X, MSI Lightning, MSI Duke, MSI Armor, MSI Ventus, MSI Aero serilerinde farklı performanslarda benzersiz ekran kartları üretmektedir. RTX 4090, RTX 4080, RTX 4070 Ti, RTX 4070, RTX 4060 Ti, RTX 4060 güncel MSI NVIDIA Ekran kartları, RX 7900, RX 7900 XT, RX 6700 XT,  chipsetleri ise güncel MSI AMD Ekran kartları arasında yer almaktadır.  

MSI Gaming Ekran kartları, oyuncuların beklentilerini karşılayacak bileşenlerle üretilerek üst düzey performans ve zorlu koşullarda dahi güvenilir ürünler olduğunu kanıtlamıştır. Yüksek performanslı MSI Gaming Ekran kartları, ister oyuncu, ister profesyonel kullanıcı veya bilgisayar meraklısı olsun, her türlü beklentiyi karşılamak için gelişmiş özellikler ve son teknoloji ile donatılmıştır. Gelişmiş soğutma sistemi ve maksimize edilmiş performans ile oyun oynamayı sürükleyici deneyime dönüştürür. MSI Suprim X, MSI Gaming X, MSI Lightning serisi ekran kartları, oyuncuların ve içerik üreticilerinin üst düzey görsel performans sunmaktadır. Bu özelliklerle içerik oluşturma, 8K video düzenleme ve 3D sahneleri oluşturma işlemlerinizi rekor sürede ve maksimum kalite ile gerçekleştirin. 

MSI Gaming Ekran kartları ile MSI Ekran kartları seçeneklerini uygun fiyat ve uygun ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden alabilirsiniz. 

Gıgabyte Gaming Ekran Kartı 

Gıgabyte Ekran Kartları, önemli teknolojilere odaklanarak, kalite standartlarını temel alarak üretilmektedir. Gıgabyte, yenilikçi ve güvenilir ekran kartları üreterek, kullanıcı tercihlerinde ön sırada olmayı hedeflemektedir. Mimarı yapısı ile AMD ve NVIDIA Gpu ların performanslarını tam kullanmasını desteklemektedir. Gıgabyte, geniş ürün yelpazesi ile her kullanıcıya hitap eden ürünler sunmaktadır. Gıgabyte Aorus, Gıgabyte Gaming, Gıgabyte VISION, Gıgabyte Eagle, Gıgabyte Windforce serilerinde birbirinden farklı tasarımlarda ve performanslarda Gıgabyte ekran kartlarını satışa sunmaktadır. RTX 4090, RTX 4080, RTX 4070 Ti, RTX 4070, RTX 4060 Ti, RTX 4060 güncel GIGABYTE NVIDIA Ekran kartları, RX 6800, RX 6800 XT, RX 6700 XT, RX 6900 XT chipsetleri ise güncel GIGABYTE AMD Ekran kartları arasında yer almaktadır.  

Gıgabyte Gaming Ekran kartları, oyuncuların beklediği maksimum performansı alabileceği yenilikçi teknolojiler ve dayanıklılığı temel alan model ile üretilmektedir. Gıgabyte Aorus, Gıgabyte Gaming, Gıgabyte VISION serisi ekran kartları yeni baştan tasarlanmış oyuncu odaklı gaming ekran kartlardır. İçerik oluşturma, 8K video düzenleme ve 3D sahneleri oluşturma işlemlerinizde hız ve kaliteye bir arada sahip olun.

Gıgabyte Gaming Ekran kartları, Gıgabyte Ekran Kartı seçeneklerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz.

SAPPHIRE Gaming Ekran Kartı

SAPPHIRE Ekran Kartı, AMD Radeon chipsetli gpularla ürünler geliştirmektedir. AMD Radeon tabanlı ürünlerini Oyun, Espor ve performans odaklı PC pazarlarına sunmanın yanı sıra bir dizi profesyonel grafik kartlarını geliştirerek güçlü bir üretici olmayı hedeflemektedir. SAPPHIRE TOXIC, SAPPHIRE NITRO, SAPPHIRE PULSE serilerinde her chipsette da ürünler geliştirmektedir. RX 6800, RX 6800 XT, RX 6700 XT, RX 6900 XT chipsetleri ise güncel SAPPHIRE AMD Ekran kartları arasında yer almaktadır.  

SAPPHIRE GAMING Ekran kartları, yeni AMD Radeon serileri ile birlikte yeniden tasarlanıp, oyun deneyimini üst düzeye çıkarmak için geliştirildi. En performanslı ve en son teknolojiye sahip Radeon GPU larla üretilen SAPPHIRE Gaming Ekran kartları ile hızlı ve güvenilir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Sapphire Gaming Ekran Kartları, Sapphire Ekran Kartı seçeneklerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

ZOTAC Gaming Ekran Kart

Zotac Ekran kartları, fayda ve deneyim odaklı yaklaşımla sıkı standartlar altında ve üretilmektedir. En son yeniliklere göre ürünler üreterek gelişen teknolojiye ayak uydurmak için sürekli ar-ge çalışmaları yapılmaktadır. Zotac NVIDIA grafik işlemcili ekran kartları üretmektedir. ZOTAC Arcticstorm, ZOTAC AMP, ZOTAC Trinity, ZOTAC Twin Edge,RTX 3090, RTX 3080 Ti, RTX 3080, RTX 3070 Ti, RTX 3070, RTX 3060 Ti, RTX 3060 güncel ZOTAC NVIDIA Ekran kartları olarak raflarda yerini almaktadır.

Zotac Gaming Ekran kartları, inovasyon odaklı, kaliteli ürünler üretme misyonuyla titiz çalışmalar sonucunda geliştirilmektedir. Oyun performansını maksimuma çıkarmak, uzun süre verimli kullanabilmek için verimli soğutma sistemleri ile tüketici beğenisine sunulmaktadır. 

Zotac Gaming Ekran Kartları, Zotac Ekran Kartı seçeneklerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz.

 

ödeme

Güvenli Kargo

güvenlik

Güvenli Alışveriş

SSL ile Güvenli Alışveriş
montaj

Ücretsiz Montaj

iade

Kredi Kartlarına Taksit

Tebilon Güvencesi ile
banka
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Aydınlatma Metni ’ni okuyabilirsiniz.