Ürün sepete eklenmiştir.

%12

indirim

Anakart Yapı
ATX
Soket Tipi
AM5
Anakart Chipseti
AMD X670E
Ram Tipi
DDR5
Ram Frekans Desteği
6400 MHz
Ram Slot Sayısı
4
Tüm Özellikleri Gör
ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING
19.582,93 TL 17.199TL

ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI Soket AM5 DDR5 6400Mhz (OC) M.2 ATX Anakart Özellikleri

ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI

ROG Strix 670E-F Gaming WiFi, Strix X670E-A’nın gizlilik öğeleri barındıran kopyasıdır. Önemli güç yükseltmeleri içerisindeki canavarı dışarı çıkarıyor ve AMD Ryzen™ 7000 Serisi işlemcilerin potansiyelini ortaya koymak için özel ROG hız aşırtma araçlarına daha fazla alan sağlıyor. Sahip olduğu siyah PCB ve koyu metalik soğutma blokları, geniş kapsamlı sistem donanımlarına ve temalarına estetik olarak uyum sağlıyor. Korumasında bulunan özelleştirilebilir bir çok renk, AM5 sisteminizde ROG’nin varlığını zarif bir şekilde gösteriyor.

 • AMD Ryzen™ 7000 Serisi masaüstü işlemciler için AMD AM5 soket
 • Sağlam Güç Çözümü: 8+8 pimli ProCool II güç bağlantılarına sahip 16+2 eşli güç aşaması, çok çekirdekli işlemcileri desteklemek için yüksek kaliteli alaşım bobinler ve dayanıklı kapasitörler
 • En Uygun Termal Tasarım: Devasa VRM soğutma bloğu, entegre alüminyum giriş/çıkış koruması, yüksek iletken termal dolgu, L biçimli ısı borusu, dört adet dahili M.2 soğutma bloğu ve M.2_1 yuva için bir M.2 arka plakası
 • Hız aşırtma teknolojileri: Dynamic OC Switcher, Core Flex, Asenkron Saat ve PBO İyileştirmesi
 • Yüksek Performanslı Ağ Bağlantısı: Dahili Wi-Fi 6E, Intel® 2.5Gb Ethernet ve ASUS LANGuard
 • Daha Hızlı Oyun Bağlantısı: PCIe® 5.0, yerleşik iki adet PCIe 5,0 M.2 yuvası, USB 3.2 Gen 2x2 ön panel bağlantısı ve Thunderbolt™ 4 başlığı
 • Endüstri Lideri Ses Özellikleri: DTS® Sound Unbound ve Sonic Studio III’ün yanında Savitech SV3H712 amplifikatör ile ROG SupremeFX ALC4080
 • Benzersiz Kişileştirme Olanakları: Bir adet RBG başlığı ve üç adet adreslenebilir Gen 2 RGB başlıkla birlikte ASUS’a özgü Aura Sync RGB aydınlatma
 • Kolay Kurulum Dostu: Önceden Monteli Giriş/Çıkış kalkanı, PCIe Slot Q-Release, M.2 Q-Latch, Q-LED, BIOS FlashBack™, Clr CMOS Düğmesi, FlexKey, SafeSlot ve SafeDIMM
 • Akıllı Kontrol: Kolay yapılandırma için AI Cooling II, İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme ve AI Ağ Bağlantısı dahil ASUS’a özel araçlar
 • Tanıdık Yazılımlar: 60 günlük AIDA64 Extreme aboneliği ve kullanışlı UEFI BIOS arayüzü

ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI


KOLAY KURULUM ÖZELLİKLERİ


PCIE® SLOT Q-RELEASE

İlk PCIe yuvasının güvenlik mandalı fiziksel bir düğme sayesinde tek dokunuşta açılıyor. Böylece yeni bir GPU veya uyumlu başka bir cihaz bağlamak istediğinizde PCIe kartı anakarttan çıkarmak çok kolaylaşıyor.

ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI


M.2 Q-LATCH

Yenilikçi Q-Latch sayesinde SSD’yi M.2 yuvasına takıp çıkarmak çok kolay. Basit bir kilit mekanizmasına sahip olan tasarım, geleneksel vidalara ihtiyaç duymadan düzgün bir şekilde sürücüyü yerine sabitliyor.

ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI


CLR CMOS DÜĞMESİ

Clr CMOS düğmesi BIOS ayarlarını sıfırlamaya yardımcı oluyor. Yanlış BIOS ayarı seçildiğinde bilgisayarı yeniden başlatmak için de bu tuşu kullanmak mümkün.


BIOS FLASHBACK™ DÜĞMESİ

BIOS FlashBack™, BIOS güncellemenin en güvenli ve kolay yolu. BIOS (UEFI) dosyasını FAT32 biçimli bir USB belleğe atın, USB BIOS FlashBack girişine takın ve düğmeye basın. Bellek veya işlemci olmadan bile güncelleme yapabilirsiniz.

ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI


Q-LED

Hızlı tanılama amacıyla işlemci, bellek, ekran kartı yada önyükleme aygıtının güç durumunu ve olası problemlerini belirtir.

ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI


PCIE 5.0

Üç PCIE 5.0 M.2 yuvası ve bir PCIE 4.0 M.2 yuvasıyla ışık hızında depolama emrinizde. Hızları daha da artırın ve ayna yedeklemesi oluşturun ya da her ikisini de aynı anda yapın. NVMe ve SATA RAID yapılandırmalarına (0/1/10), AMD RAIDXpert2 üzerinden erişilebilir. PCIe 5.0 desteği, ağır ekran kartlarını desteklemek için SafeSlot ve kolay yükseltmeler için Q-Release (yalnızca üst yuvalar için) bulunan iki x16 genişletme yuvasında da vardır.

ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI


HIZ AŞIRTMA


DYNAMIC OC SWITCHER

Düşük iş parçacıklı görevler, AMD Precision Boost Overdrive (PBO) ile harika bir yükseliş yakalıyor. Ayrıca, tüm çekirdek frekansları geleneksel hız aşırtma ile daha da artırılabiliyor. Dynamic OC Switcher, PBO’yu veya tercih ettiğiniz ayarları CPU akımı veya sıcaklığına bağlı olarak dinamik olarak etkinleştirir. Her iki seçeneğin de en iyi yönlerini size sunar. Ryzen Core Flex ve PBO İyileştirmesi; Dynamic OC Switcher ile birlikte çalışarak her iki tarafta da performansı daha fazla artırmak için kullanılabilir.

ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI


CORE FLEX

Core Flex, sınırları hiç olmadığı kadar öteye taşımanız amacıyla saat, güç ve ısıyı yaratıcı yeni yollarla kontrol etmeniz için sizi güçlendirir. En basit haliyle; hafif yükler altında saat hızını yükseltebilir ve sıcaklık veya akım yükseldikçe CPU çekirdek frekansını gitgide azaltmak için duraksama noktaları belirleyebilirsiniz. Sistemin son derece uyarlanabilir olması sayesinde güç, akım, ve ısı limitlerini ayrı ayrı değiştirebilmeniz için birden fazla kullanıcı kontrollü işlev destekliyor. Böylece işlemcinizin performansını istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.

ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI


GÜÇ TASARIMI


EŞLİ GÜÇ MİMARİSİ (1)

16 + 2 güç aşaması, yük değişimlerine hızlıca müdahale etmek ve Ryzen™ 7000 serisi işlemcilerin tüm iş yüklerini kolaylıkla halledebilmesi için stratejik olarak eşlendi.


ALAŞIM BOBİNLER VE DAYANIKLI KAPASİTÖRLER (2)

Yüksek sıcaklıklara dayanabilecek şekilde geliştirilen üst düzey bobinler ve dayanıklı kapasitörler, sektör standartlarından daha fazla performans sağlıyor.


2 X 8-PİMLİ PROCOOL II GÜÇ BAĞLANTISI (3)

ProCool II bağlantıları, güç kaynağıyla tam temas sağlamak için hassaslıkla üretildi. Metal bir kılıf ısı dağıtımını iyileştiriyor ve elektriksel özdirenci düşürüyor.


SEKİZ KATMANLI PCB (4)

Çok katmanlı devre kartı tasarımı voltaj regülatörü etrafındaki ısıyı hızla uzaklaştırarak sistem kararlılığını arttırıyor ve işlemciye daha fazla hız aşırtma olanağı sağlıyor.

ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI


BELLEK


DDR5 GÜCÜ

Stok DDR5 hızlarını aşmak isteyenler için ROG X670E-F, AMD EXPO™ desteği sayesinde sistem toplama meraklılarına yönelik kitlere hazır. Tecrübeli kullanıcılar, UEFI menüsünde bulunan kapsamlı seçenekler aracılığıyla performansı daha fazla ayarlayabilirler.

ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI


AEMP

ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP), PMIC kısıtlı bellek modülleri için sunulan özel bir aygıt yazılımı özelliğidir. AEMP, kullandığınız kit’deki çipleri otomatik olarak bularak optimize frekansları, zamanlamaları ve voltaj profillerini sunarak performansı serbest bırakmanızı zahmetsiz şekilde sağlar.

ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI


SOĞUTMA


VRM SOĞUTMA BLOĞU DİZİNİ (1)

Isı borusu ile bağlanan iki kalın VRM soğutma bloğu, yüksek performanslı AMD Ryzen™ 7000 serisi işlemcilerin güç ihtiyacıyla başa çıkmak için geniş yüzey alanı ve kütle sağlıyor.


YÜKSEK İLETKEN TERMAL DOLGULAR (2)

Güç aşamaları ve soğutma bloğu arasında kullanılan yüksek kaliteli termal dolgular, ısı aktarımını iyileştirmeye ve VRM çalışma sıcaklıklarını düşürmeye yardımcı oluyor.


M.2 SOĞUTMA BLOKLARI (3)

Soğutma blokları, kararlı performans ve güvenilirlik için dahili NVME SSD’leri uygun çalışma sıcaklıklarında tutmak amacıyla tüm yuvaları soğutuyor.


M.2 ARKA PLAKASI (4)

M.2_1 yuvasındaki entegre arka plaka, hava akışı kısıtlı bile olsa yüksek performanslı PCIe 5.0 cihazlardan en yüksek performansın alınmasını garantiliyor.


AĞ BAĞLANTISI


WIFI 6E

Yerleşik WiFi 6E teknolojisi yeni kullanılmaya başlayan 6 GHz bandından yararlanıyor. Yedi adede kadar 160 Hz bandıyla ultra hızlı çıkış ve kalabalık kablosuz ağlarda daha iyi performans elde ediyor.
*WiFi 6E özellikleri düzenleme sınırlamalarına ve 5Ghz Wi-Fi ile birlikte kullanıma bağlıdır.


Intel 2.5G Ethernet

Dahili Intel® 2,5 Gbps Ethernet, kablolu bağlantınızda standart Ethernet bağlantılarına kıyasla 2,5 kat artış sağlıyor, bu da daha hızlı veri aktarımını, gecikmesiz oyun deneyimini ve yüksek çözünürlüklü video yayınını mümkün kılıyor.

ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI


SUPREMEFX

ROG SupremeFX benzersiz donanım ve yazılım kombinasyonuyla üstün ses kalitesi sunuyor. ROG Strix X670E-F Gaming WiFi’ın SupremeFX özelliği ALC4080 kodek ile oynatma çözünürlüğünü tüm kanallarda 192 kHz’ten 384 kHz’e çıkarıyor. Ön paneldeki çıkış, sinyalleri entegre Savitech amplifikatörü üzerinden iletiliyor. Bu amplifikatör birçok farklı oyuncu kulaklığı ve yüksek kaliteli kulaklık ile uyumlu çalışıyor.

ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI


KESİNLİKLE ROG STRIX

ROG STRIX X670E-F, serinin en gizlisidir ve çoğu sistem donanımıyla harika şekilde eşlenebilir. Simsiyah PCB ve uyumlu metalik soğutma blokları genel olarak göz alıcı bir estetik sunarken giriş/çıkış korumasındaki RGB aydınlatma, gölgelerde saklanmanız veya varlığınızı ön plana çıkarmanız için seçenek sunuyor.

ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI


ASUS Türkiye Garantili Ürün

Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Anakart Yapı
ATX
Soket Tipi
AM5
Anakart Chipseti
AMD X670E
Ram Tipi
DDR5
Ram Frekans Desteği
6400 MHz
Ram Slot Sayısı
4
Maks. Ram Desteği
128 GB
PCI Express 3.0
1
PCI Express 4.0
1
PCI Express 5.0
1
M.2 Yuva Sayısı
4
Ethernet
10/100/1000Mbps
Kablosuz Bağlantı (WI-FI)
Var
Bluetooth
Var
DisplayPort
1
HDMI
1
USB 2.0
2
USB 3.1
1
USB 3.2
7
TYPE-C
3
Garanti Süresi
24 Ay
AXESS
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
17.199 TL
17.199 TL
2 + 2
9.073 TL
18.147 TL
3 + 2
6.151 TL
18.454 TL
4 + 2
4.693 TL
18.773 TL
5 + 2
3.819 TL
19.096 TL
6 + 2
3.238 TL
19.432 TL
7 + 2
2.826 TL
19.785 TL
8
2.547 TL
20.379 TL
9
2.305 TL
20.752 TL
10
2.114 TL
21.148 TL
11
1.966 TL
21.635 TL
12
1.825 TL
21.910 TL
BANKKARTCOMBO
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
17.199 TL
17.199 TL
2
9.073 TL
18.147 TL
3
6.151 TL
18.454 TL
4
4.693 TL
18.773 TL
5
3.819 TL
19.096 TL
6
3.238 TL
19.432 TL
7
2.826 TL
19.785 TL
8
2.547 TL
20.379 TL
9
2.305 TL
20.752 TL
10
2.114 TL
21.148 TL
11
1.966 TL
21.635 TL
12
1.825 TL
21.910 TL
BONUS
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
17.199 TL
17.199 TL
2
9.073 TL
18.147 TL
3
6.151 TL
18.454 TL
4
4.693 TL
18.773 TL
5
3.819 TL
19.096 TL
6
3.238 TL
19.432 TL
7
2.826 TL
19.785 TL
8
2.547 TL
20.379 TL
9
2.305 TL
20.752 TL
10
2.114 TL
21.148 TL
11
1.966 TL
21.635 TL
12
1.825 TL
21.910 TL
CARDFINANS
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
17.199 TL
17.199 TL
2
9.073 TL
18.147 TL
3
6.151 TL
18.454 TL
4
4.693 TL
18.773 TL
5
3.819 TL
19.096 TL
6
3.238 TL
19.432 TL
7
2.826 TL
19.785 TL
8
2.547 TL
20.379 TL
9
2.305 TL
20.752 TL
10
2.114 TL
21.148 TL
11
1.966 TL
21.635 TL
12
1.825 TL
21.910 TL
MAXIMUM
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
17.199 TL
17.199 TL
2
9.073 TL
18.147 TL
3
6.151 TL
18.454 TL
4
4.693 TL
18.773 TL
5
3.819 TL
19.096 TL
6
3.238 TL
19.432 TL
7
2.826 TL
19.785 TL
8
2.547 TL
20.379 TL
9
2.305 TL
20.752 TL
10
2.114 TL
21.148 TL
11
1.966 TL
21.635 TL
12
1.825 TL
21.910 TL
PARAF
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
17.199 TL
17.199 TL
2
9.073 TL
18.147 TL
3
6.151 TL
18.454 TL
4
4.693 TL
18.773 TL
5
3.819 TL
19.096 TL
6
3.238 TL
19.432 TL
7
2.826 TL
19.785 TL
8
2.547 TL
20.379 TL
9
2.305 TL
20.752 TL
10
2.114 TL
21.148 TL
11
1.966 TL
21.635 TL
12
1.825 TL
21.910 TL
WORLD
Taksit
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
17.199 TL
17.199 TL
2
9.073 TL
18.147 TL
3
6.151 TL
18.454 TL
4
4.693 TL
18.773 TL
5
3.819 TL
19.096 TL
6
3.238 TL
19.432 TL
7
2.826 TL
19.785 TL
8
2.547 TL
20.379 TL
9
2.305 TL
20.752 TL
10
2.114 TL
21.148 TL
11
1.966 TL
21.635 TL
12
1.825 TL
21.910 TL
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
AXESS
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
17.199 TL
17.199 TL
9.073 TL
18.147 TL
6.151 TL
18.454 TL
4.693 TL
18.773 TL
3.819 TL
19.096 TL
3.238 TL
19.432 TL
2.826 TL
19.785 TL
2.547 TL
20.379 TL
2.305 TL
20.752 TL
2.114 TL
21.148 TL
1.966 TL
21.635 TL
1.825 TL
21.910 TL
BANKKARTCOMBO
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
17.199 TL
17.199 TL
9.073 TL
18.147 TL
6.151 TL
18.454 TL
4.693 TL
18.773 TL
3.819 TL
19.096 TL
3.238 TL
19.432 TL
2.826 TL
19.785 TL
2.547 TL
20.379 TL
2.305 TL
20.752 TL
2.114 TL
21.148 TL
1.966 TL
21.635 TL
1.825 TL
21.910 TL
BONUS
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
17.199 TL
17.199 TL
9.073 TL
18.147 TL
6.151 TL
18.454 TL
4.693 TL
18.773 TL
3.819 TL
19.096 TL
3.238 TL
19.432 TL
2.826 TL
19.785 TL
2.547 TL
20.379 TL
2.305 TL
20.752 TL
2.114 TL
21.148 TL
1.966 TL
21.635 TL
1.825 TL
21.910 TL
CARDFINANS
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
17.199 TL
17.199 TL
9.073 TL
18.147 TL
6.151 TL
18.454 TL
4.693 TL
18.773 TL
3.819 TL
19.096 TL
3.238 TL
19.432 TL
2.826 TL
19.785 TL
2.547 TL
20.379 TL
2.305 TL
20.752 TL
2.114 TL
21.148 TL
1.966 TL
21.635 TL
1.825 TL
21.910 TL
MAXIMUM
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
17.199 TL
17.199 TL
9.073 TL
18.147 TL
6.151 TL
18.454 TL
4.693 TL
18.773 TL
3.819 TL
19.096 TL
3.238 TL
19.432 TL
2.826 TL
19.785 TL
2.547 TL
20.379 TL
2.305 TL
20.752 TL
2.114 TL
21.148 TL
1.966 TL
21.635 TL
1.825 TL
21.910 TL
PARAF
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
17.199 TL
17.199 TL
9.073 TL
18.147 TL
6.151 TL
18.454 TL
4.693 TL
18.773 TL
3.819 TL
19.096 TL
3.238 TL
19.432 TL
2.826 TL
19.785 TL
2.547 TL
20.379 TL
2.305 TL
20.752 TL
2.114 TL
21.148 TL
1.966 TL
21.635 TL
1.825 TL
21.910 TL
WORLD
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
17.199 TL
17.199 TL
9.073 TL
18.147 TL
6.151 TL
18.454 TL
4.693 TL
18.773 TL
3.819 TL
19.096 TL
3.238 TL
19.432 TL
2.826 TL
19.785 TL
2.547 TL
20.379 TL
2.305 TL
20.752 TL
2.114 TL
21.148 TL
1.966 TL
21.635 TL
1.825 TL
21.910 TL

ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI Soket AM5 DDR5 6400Mhz (OC) M.2 ATX Anakart Yorumları

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmadı.
ödeme

Güvenli Kargo

güvenlik

Güvenli Alışveriş

SSL ile Güvenli Alışveriş
montaj

Ücretsiz Montaj

iade

Kredi Kartlarına Taksit

Tebilon Güvencesi ile
banka
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Aydınlatma Metni ’ni okuyabilirsiniz.