Ürün sepete eklenmiştir.

Monitörler

Bilgisayar Monitörleri,Monitör Modelleri,Tasarım Monitörleri,Led Panel,IPS Panel,LCD Monitör markaları ve modelleri en uygun taksit seçenekleriyle Tebilon'da.

ÜRÜNLERE DÖN
Marka
Fiyat Aralığı
TL
Ekran Boyutu
2K - 4K
Panel Türü
Sync Teknolojisi
Çözünürlük
Yenileme Hızı
Tepkime Süresi
Kontrast
Dinamik Kontrast
Ekran Renk
Parlaklık
İzleme Açısı
HDMI
DVI
TYPE-C
USB Sayısı
Vesa Ölçü
Hoparlör
Filtrelemeyi Sıfırla

Monitörler

Monitörler hayatımızın her alanında yer almaktadır. Bilgisayarda işlenen verilerin kullanıcıya görsel olarak iletilmesini sağlayan monitörler karşısında saatlerce zaman geçirilmektedir. Monitörler binlerce bileşenden oluşmakla birlikte en az işlemci ve ekran kartı kadar önemli donanımdır. Tasarım açısından büyük çeşitlilik gösteren monitörlerin, panel yapıları, ekran çözünürlükleri gibi birçok unsur seçimlerinizde önemli rol oynayabilir. Monitör çözünürlüğünün yüksek olması daha kaliteli görüntüler elde etmenizi sağlayacaktır. Monitörlerde, Gaming monitör, Kavisli Monitör, Geniş ekran seçenekleri bulunmaktadır. Geniş Ekranlı monitörler, kullanıcıların aynı anda daha fazla bilgiyi görebilmelerinden dolayı kolay ve hızlı kullanım imkanı sunmaktadır. Kavisli (Curved) Monitörler, görüntüyü farklı açılardan derinlemesine görebilme imkanı sunduğundan daha derin ve görsel bir görüntü elde etme imkanı sunuyor. Yeni nesil oyunların sunduğu gerçekliğe yakın grafikler, yüksek çözünürlüklü, tepkime süresi düşük ve geniş ekranlı Gaming Monitörlerle mükemmel şekilde deneyimlenebiliyor. 

Gaming Monitör, Kavisli monitör, Monitör seçenekleri uygun fiyat ve ödeme seçenleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

Asus Monitör Modelleri ve Fiyatları

Geniş görüş açılı panele sahip ekran, HDMI, DP ve USB dahil olmak üzere kapsamlı bağlantılara sahip Asus Monitörler geniş ürün yelpazesi ile güçlü Pazar payına sahiptir. Yükseklik ayarı, döndürme, eğme özellikleri sunan standa sahip modelleri ile çok farklı kullanım seçeneklerini sunmaktadır. 90 Derece döndürülüp portre modunda kullanılabilen modeller ile özellikle uzun doküman, kod yazmak gibi kullanıcıların işlemlerini kolaylaştırmaktadır. Özel Mavi ışık filtresine sahip modellerde gözlerinizi zararlı mavi ışıktan koruyun. Dört Farklı Mavi ışık filtresi seçeneğini monitör arayüzünden seçebilir ve kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Flicker-free teknolojisi kullanılan modellerde ekranda meydana gelebilecek titremeler azaltılır ve kullanıcı için daha konforlu ortam yaratılır. 

Profesyonel oyuncular ve etkileyici bir oyun deneyimi arayanlar için tasarlanan ROG, TUF serisi ASUS Gaming Monitörler ile gerçekçi görüntülere sahip olun. Yüksek tazeleme hızı bulunan modeller ile akıcı oyun görüntülerine kavuşacak ve FPS, Yarış, gerçek zamanlı strateji ve spor oyunlarında avantaj elde edeceksiniz. Sinema standardı olan DCI-P3 renk gamının %98’i, sRGB’nin %160’ını kapsayan renklere sahip ASUS Gaming Monitör modellerinin renk doğruluğundan emin olmak için detaylı testler yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır. 1500R kavise sahip modeller en geniş açılar sunarak en uç konumdan bile bakıldığında, minimum bozulma ve minimum renk değişimiyle etkileyici görüntüler sunmaktadır. ASUS ProArt monitörler, fotoğrafçılar, Video Editörleri ve grafik tasarımcıları gibi yaratıcı profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı. Sektörde lider renk doğruluğu sunmak için kalibre edilen ProArt PA278QV Calman Verified sertifikasına sahip, sektör standardı olan RGB ve Rec. 709 renk alanlarının %100’ünü kapsıyor. İster tüketici ister profesyonel olun doğru renklerle içerik üretebilir ve izleyebilirsiniz. 

Asus Gaming Monitör, Asus Kavisli Monitör, Asus Monitör seçeneklerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

AOC Monitör Modelleri ve Fiyatları

AOC Monitörler, her kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayabilecek, uzun süreli kullanım süresini daha az zararlı hale getirecek özelliklerle üretilmektedir. AOC lowblue Ligth özelliği, uzun süre maruz kalındığında genel göz yorgunluğuna, baş ağrısına ve uyku bozukluğuna neden olduğu kanıtlanmış olan mavi ışığa karşı koruma sağlamaktadır. Bu özellik ile renk kompozisyonundan ödün vermeden zararlı dalga boylarını azaltır. AOC titreşimsiz Görüntü teknolojisi, ekran titreşimi algısını neredeyse tamamen ortadan kaldırır. AOC titreşimsiz görüntü teknolojisi DC arka ışık paneli kullanarak titreşimli ışık seviyelerini azaltıyor. Bağımsız test ve göz konforu sertifikasyon kuruluşu olarak faaliyet gösteren TüV Rheinland tarafından kalite ve yeterliliği onaylanan göz konforuna sahip bazı AOC modelleri ile göz yorgunluğu, bulanık görme gibi semptomları olabildiğince azaltmayı amaçlamaktadır. AOC Profesyonel monitör ve AOC Gaming monitör modellerinin bir çoğunda bulunan, yükseltmeyi veya alçaltmayı sağlayan ayarlanabilir stant ile oturma postürünüze göre monitörünüzü ayarlayabilirsiniz. 

AOC Gaming Monitörler, sıkı oyuncuların, profesyonel e-spor takımlarının ve yayıncıların gereksinimlerini karşılayacak şekilde geliştirilmiştir. Yüksek kaliteli malzemeler kullanarak ve yükseklik ayarı, eğme ve döndürme özelliklerine sahip ergonomi ile ön plana çıkıyor. 240 Hz yenileme hızına kadar seçenekleri olan modelleri ile oyunlarda aksiyonu kaçırmayın.

AOC Gaming Monitör, AOC Monitör seçeneklerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

DELL Monitör Modelleri ve Fiyatları

Dell Monitör, ComfortView teknolojisi ile mükemmel renk performansı sağlarken zararlı mavi ışık emisyonlarını azaltmaktadır. Kaliteli malzemeler ile üretilen Dell Monitörler çeşitli teknolojiler ve çözümler ile kullanıcı dostu ürünleri satışa sunmaktadır. Doğru postürde kullanabilmek için monitörün açısını ve yüksekliğini ayarlamayı sağlayan standa sahip Dell Monitörler ergonomik kullanım imkanı sunmaktadır. 2500R kavisli ekrana sahip modeli ile, daha geniş bir görüş alanı oluşturur, yansımayı en aza indirir ve rahat, panoramik, etrafı saran bir görünüm için neredeyse tek tip görsel odak sunar.

Dell Monitör, Dell Gaming Monitör seçeneklerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz.  

LG Monitör Modelleri ve Fiyatları

Oyuncular, İçerik üreticileri, Profesyonel kullanıcılar, Multimedya fanları gibi geniş yelpazedeki kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt verebilen LG monitörlerle bakış açınızı genişletin. İnce tasarımlı, şaşırtıcı renklere sahip LG monitörler keşfedin. LG IPS monitör renkleri kusursuz doğrulukta gösterir. Daha geniş izleme açısı ile IPS ekran, Srgb renk spektrumunun %99’unun kapsanmasını sağlıyor. Geniş izleme açısı, size tüm açılardan bakıldığında net ve bozulmamış bir görüntü sunuyor. LG'nin sağladığı üstün görüntü kalitesiyle tüm içerikleriniz olabildiğince gerçekçi ve canlı olacak ve gözleriniz daha az yorulacak. İçerik oluşturucuların belirli renk ve parlaklık seviyelerini destekleyen endüstri standardı  HDR 10 desteği olan LG monitörler ile vizyonunuzu gerçeğe dönüştürün. 

Canlı renkler sağlayan, görüntüler kesilmeden kusursuz bir performans göstermek için LG Gaming monitörleri keşfedin. Yüksek yenileme hızı ve düşük tepkime süresine sahip LG Gaming monitörlerde nesneler daha net bir şekilde görüntülenir, daha sorunsuz bir oyun deneyimi ve gerçeküstü bir görsel akıcılık sağlar. 

LG Gaming Monitör, LG Monitör, LG IPS Monitör çeşitlerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

ViewSonic Monitör Modelleri ve Fiyatları

Oyuncular, İçerik üreticileri, Ofis kullanıcıları, Eğitim Odaklı ve Profesyonel kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt verebilen ViewSonic Monitörler ile görüş açınızı genişletin. HDMI, Displayport ve VGA gibi geniş bağlantı seçeneklerine sahip olan monitör modelleri farklı cihazlara bağlanabilmek esnekliği sunuyor. Çerçevesiz tasarıma sahip modeller şık görünümle birlikte benzersiz izleme deneyimi sunuyor. Flicker-Free ve Blue Light göz koruma teknolojilerine sahip olan ürün uzun kullanım sonrasında oluşan göz yorgunluğunu ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. ViewSonic’e özgü ViewMode özelliği de farklı uygulamalar için optimize edilmiş ekran performans ayarları sunuyor. Yüksek tazeleme hızı, düşük tepkime süresine sahip ViewSonic Gaming Monitörler ile oyunculara beklediği tepkiselliği ve zengin renkleri sunar. Geniş açılı görüntüleme özelliğiyle aynı ekranda birden fazla oyuncunun oyun oynayabildiği couch Co-Op kategorisi oyun yayıncıları için kurulumlar ve çok amaçlı masaüstü istasyonları için mükemmel bir tercihtir.

ViewSonic Gaming Monitör, ViewSonic Monitör ve ViewSonic IPS monitör seçenekleri uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

MSI Monitör Modelleri ve Fiyatları

Msı Monitörler, compenent konusunda elde edilen deneyimin tasarım ve üretim aşamalarına yansıtılmasıyla geliştirilmiştir. Kendine özgü tasarımları, malzeme kalitesi ve performans odaklı Monitörler tüketici beğenisine sunulmaktadır. 

MSI Gaming Monitörler, oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için ustaca ve kullanışlı tasarımlara sahiptir. MSI oyuncu monitörleri 144HZ, 165HZ, 180HZ, 240HZ tazeleme oranları ve 1MS’ye kadar tepki süresi ile her seviye güçlü ürünler sunuyor. G-SYNC veya FREESYNC teknolojileri ile görüntüde yırtılma ve takılma olmadan en akıcı oyun deneyimini yaşamanız için  geliştirilen MSI oyuncu monitörleri ile oyunun keyfini yaşayın. 

MSI Gaming Monitör, MSI monitör seçeneklerini avantajlı fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

RAMPAGE Monitör Modelleri ve Fiyatları

Rampage Monitörler, güncel tasarımların hızlıca üretime dönüşmesi, çeşitlilik ve kullanıcı memnuniyetini, maksimum seviyeye çıkarmak hedefiyle üretilmektedir. Her kategoride avantajlı fiyat ve geniş yelpazesiyle kullanıcıların tercih ettiği markalar arasındadır. 

Rampage Gaming Monitörler, oyuncuların önemsediği görsellik, yüksek tazeleme hızı ve düşük tepkime süreleri gibi önemli özellikler ön planda tutularak üretilmektedir. Yeniliklere hızlıca adapte olan, güncel teknolojilerle üretilerek, tüketici beğenisine sunulan Rampage Gaming monitörler, oyuncular için fiyat ve performans monitörleri sunmaktadır. 

Rampage Gaming Monitör, Rampage Monitör seçeneklerini avantajlı fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

PHILIPS Monitör Modelleri ve Fiyatları

PHILIPS monitörler, amatör fotoğrafçılardan uzman çevrimiçi tüketicilere, film severlerden oyunculara, birlikte keyifli zaman geçirmek isteyen ailelerden serbest çalışanlara kadar her kullanıcı için mükemmel çözümler sunar. Şık ve çok özellikli bu monitörler yaşama şeklinize göre tasarlanmıştır.
Güçlü, gelecek odaklı özelliklere sahip çeşitli ve yüksek kaliteli ekranlar sunan Philips monitörler, çalışma süresi boyunca verimli kullanım imkanı sunar.

Oyuncular için optimize edilmiş SmartImage teknolojisine sahip modelleri ile PHILIPS Gaming monitörler oyunlarda ultra akıcı ve muhteşem görüntüler sunuyor. Yüksek yenileme hızına ve düşük tepkime süresine sahip modellerde canlı görüntü ve akıcı oyun deneyimi yaşayın. LowBlue modu ile gözü rahatsız etmeden uzun süreli kullanım sağlayın. 

SAMSUNG Monitör Modelleri ve Fiyatları 

Şık tasarım, yüksek görüntü kalitesi ve son teknolojilere sahip Samsung Monitörler ile muhteşem görüntüler elde edin. Zengin bağlantı noktaları sayesinde birden fazla kullanımda tam bir esneklik sağlayabilirsiniz. Güçlü ve yüksek kaliteli ekranlar sunan Samsung monitörler, çalışma süresi  boyunca verimli kullanım imkanı sunmaktadır. 3 tarafı çerçevesiz modelleri ile çalışma ortamınıza estetik görünüm kazandırır. 

Samsung Gaming Monitörler, ideal oyun ayarları ile optimize olarak görselliği üst düzeye taşır. FreeSync teknolojisi, görüntüdeki yırtılmaları azaltmak için monitörünüzle ekran kartınızın yenileme hızını senkronize eder. Bu sayede hızlı aksiyon sahnelerini bile kusursuz ve akıcı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Oyun moduna sahip Samsung Gaming monitörler her türlü oyunu ekranınızı gereken tüm detaylarla dolduracak şekilde ayarlar. Gelişmiş göz koruma teknolojisi, gözlerinizin daha az yorularak bilgisayarınızla daha uzun süre çalışmanıza olanak sağlar. 

Samsung Gaming monitör, Samsung Monitör seçeneklerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

8K MONİTÖR Modelleri ve Fiyatları

Teknolojinin gün geçtikçe gelişmesi birçok sektöre doğrudan etki etmiştir. Kişiler, ilgi alanlarına göre bu gelişmeleri farklı şekilde hissedebilir. Şüphesiz ki bilgisayar oyuncuları bu gelişmeleri bilgisayarlarının parçalarında hissetmiştir. 

Günümüzde 4K gaming monitörlere ulaşmak dahi zor ve fiyatları oldukça yüksek iken, 8K gaming monitör üretilmiştir. 8K gaming monitör kullanmak isteyenler ise ciddi miktarda ücreti gözden çıkarmaları gerekmektedir. 4K ile 8K çözünürlük arasında pek çok fark vardır. Ancak basit bir şekilde anlamak gerekirse; 4K’da 8.847.360 adet piksel varken 8K’da 35.389.440 adet piksel vardır.

Bu yazımızda ise günümüzde daha popüler ve erişimi daha kolay olan 144Hz gaming monitörlerden bahsedeceğiz ve gaming monitör tavsiyelerinde bulunacağız.

144Hz Monitör Modelleri ve Fiyatları

Monitör alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri de refresh rate olarak da bilinen yenileme hızıdır. Basitçe anlatmak gerekirse Hz yani monitör yenileme hızı, ekranın bir saniyedeki yenilenme hızıdır. Monitörlerde Hz (Hertz) arttıkça daha net ve kaliteli bir görüntü sağlanır.

Özellikle gaming monitör cihazlar için Hz çok önemlidir. Oyun oynarken, bir monitördeki Hz farkı karşılaştırıldığında basit bir şekilde ayırt edilebilir. Baktığımızda 144Hz monitör satan pek çok marka vardır. İstediğiniz marka ve modelleri uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Monitör Tavsiyeleri

Monitörler satın alacak kişinin istediği özelliklere, markaya, modele ve fiyat aralığına göre oldukça çeşitlidir. Monitörler arasından seçim yapabilmek için tebilon.com üzerinden marka, fiyat aralığı, ekran boyutu, panel türü, çözünürlük, parlaklık ve USB sayısı gibi çeşitli filtreleme özelliklerini kullanabilirsiniz. 

Bu filtreme özelliklerini kullanarak sitemizden çeşitli gaming monitörlere göz atabilirsiniz. Örneğin;

 ASUS 24" VG248QG 165Hz 0,5 Ms DP-HDMI FreeSync / G-SYNC Full HD Gaming Monitör

MSI OPTIX G24C6P 23.6" 144Hz 1Ms 1920X1080 (FHD) VA 16:9 FreeSync Kavisli Gaming Monitör

VIEWSONIC 27" VX2705-2KP-MHD 144Hz 1Ms 2K HDMI DP IPS Gaming Monitör

Bunlar gibi çeşitli marka, model ve fiyat aralığında gaming monitörleri uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Monitörler

Monitörler hayatımızın her alanında yer almaktadır. Bilgisayarda işlenen verilerin kullanıcıya görsel olarak iletilmesini sağlayan monitörler karşısında saatlerce zaman geçirilmektedir. Monitörler binlerce bileşenden oluşmakla birlikte en az işlemci ve ekran kartı kadar önemli donanımdır. Tasarım açısından büyük çeşitlilik gösteren monitörlerin, panel yapıları, ekran çözünürlükleri gibi birçok unsur seçimlerinizde önemli rol oynayabilir. Monitör çözünürlüğünün yüksek olması daha kaliteli görüntüler elde etmenizi sağlayacaktır. Monitörlerde, Gaming monitör, Kavisli Monitör, Geniş ekran seçenekleri bulunmaktadır. Geniş Ekranlı monitörler, kullanıcıların aynı anda daha fazla bilgiyi görebilmelerinden dolayı kolay ve hızlı kullanım imkanı sunmaktadır. Kavisli (Curved) Monitörler, görüntüyü farklı açılardan derinlemesine görebilme imkanı sunduğundan daha derin ve görsel bir görüntü elde etme imkanı sunuyor. Yeni nesil oyunların sunduğu gerçekliğe yakın grafikler, yüksek çözünürlüklü, tepkime süresi düşük ve geniş ekranlı Gaming Monitörlerle mükemmel şekilde deneyimlenebiliyor. 

Gaming Monitör, Kavisli monitör, Monitör seçenekleri uygun fiyat ve ödeme seçenleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

Asus Monitör Modelleri ve Fiyatları

Geniş görüş açılı panele sahip ekran, HDMI, DP ve USB dahil olmak üzere kapsamlı bağlantılara sahip Asus Monitörler geniş ürün yelpazesi ile güçlü Pazar payına sahiptir. Yükseklik ayarı, döndürme, eğme özellikleri sunan standa sahip modelleri ile çok farklı kullanım seçeneklerini sunmaktadır. 90 Derece döndürülüp portre modunda kullanılabilen modeller ile özellikle uzun doküman, kod yazmak gibi kullanıcıların işlemlerini kolaylaştırmaktadır. Özel Mavi ışık filtresine sahip modellerde gözlerinizi zararlı mavi ışıktan koruyun. Dört Farklı Mavi ışık filtresi seçeneğini monitör arayüzünden seçebilir ve kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Flicker-free teknolojisi kullanılan modellerde ekranda meydana gelebilecek titremeler azaltılır ve kullanıcı için daha konforlu ortam yaratılır. 

Profesyonel oyuncular ve etkileyici bir oyun deneyimi arayanlar için tasarlanan ROG, TUF serisi ASUS Gaming Monitörler ile gerçekçi görüntülere sahip olun. Yüksek tazeleme hızı bulunan modeller ile akıcı oyun görüntülerine kavuşacak ve FPS, Yarış, gerçek zamanlı strateji ve spor oyunlarında avantaj elde edeceksiniz. Sinema standardı olan DCI-P3 renk gamının %98’i, sRGB’nin %160’ını kapsayan renklere sahip ASUS Gaming Monitör modellerinin renk doğruluğundan emin olmak için detaylı testler yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır. 1500R kavise sahip modeller en geniş açılar sunarak en uç konumdan bile bakıldığında, minimum bozulma ve minimum renk değişimiyle etkileyici görüntüler sunmaktadır. ASUS ProArt monitörler, fotoğrafçılar, Video Editörleri ve grafik tasarımcıları gibi yaratıcı profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı. Sektörde lider renk doğruluğu sunmak için kalibre edilen ProArt PA278QV Calman Verified sertifikasına sahip, sektör standardı olan RGB ve Rec. 709 renk alanlarının %100’ünü kapsıyor. İster tüketici ister profesyonel olun doğru renklerle içerik üretebilir ve izleyebilirsiniz. 

Asus Gaming Monitör, Asus Kavisli Monitör, Asus Monitör seçeneklerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

AOC Monitör Modelleri ve Fiyatları

AOC Monitörler, her kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayabilecek, uzun süreli kullanım süresini daha az zararlı hale getirecek özelliklerle üretilmektedir. AOC lowblue Ligth özelliği, uzun süre maruz kalındığında genel göz yorgunluğuna, baş ağrısına ve uyku bozukluğuna neden olduğu kanıtlanmış olan mavi ışığa karşı koruma sağlamaktadır. Bu özellik ile renk kompozisyonundan ödün vermeden zararlı dalga boylarını azaltır. AOC titreşimsiz Görüntü teknolojisi, ekran titreşimi algısını neredeyse tamamen ortadan kaldırır. AOC titreşimsiz görüntü teknolojisi DC arka ışık paneli kullanarak titreşimli ışık seviyelerini azaltıyor. Bağımsız test ve göz konforu sertifikasyon kuruluşu olarak faaliyet gösteren TüV Rheinland tarafından kalite ve yeterliliği onaylanan göz konforuna sahip bazı AOC modelleri ile göz yorgunluğu, bulanık görme gibi semptomları olabildiğince azaltmayı amaçlamaktadır. AOC Profesyonel monitör ve AOC Gaming monitör modellerinin bir çoğunda bulunan, yükseltmeyi veya alçaltmayı sağlayan ayarlanabilir stant ile oturma postürünüze göre monitörünüzü ayarlayabilirsiniz. 

AOC Gaming Monitörler, sıkı oyuncuların, profesyonel e-spor takımlarının ve yayıncıların gereksinimlerini karşılayacak şekilde geliştirilmiştir. Yüksek kaliteli malzemeler kullanarak ve yükseklik ayarı, eğme ve döndürme özelliklerine sahip ergonomi ile ön plana çıkıyor. 240 Hz yenileme hızına kadar seçenekleri olan modelleri ile oyunlarda aksiyonu kaçırmayın.

AOC Gaming Monitör, AOC Monitör seçeneklerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

DELL Monitör Modelleri ve Fiyatları

Dell Monitör, ComfortView teknolojisi ile mükemmel renk performansı sağlarken zararlı mavi ışık emisyonlarını azaltmaktadır. Kaliteli malzemeler ile üretilen Dell Monitörler çeşitli teknolojiler ve çözümler ile kullanıcı dostu ürünleri satışa sunmaktadır. Doğru postürde kullanabilmek için monitörün açısını ve yüksekliğini ayarlamayı sağlayan standa sahip Dell Monitörler ergonomik kullanım imkanı sunmaktadır. 2500R kavisli ekrana sahip modeli ile, daha geniş bir görüş alanı oluşturur, yansımayı en aza indirir ve rahat, panoramik, etrafı saran bir görünüm için neredeyse tek tip görsel odak sunar.

Dell Monitör, Dell Gaming Monitör seçeneklerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz.  

LG Monitör Modelleri ve Fiyatları

Oyuncular, İçerik üreticileri, Profesyonel kullanıcılar, Multimedya fanları gibi geniş yelpazedeki kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt verebilen LG monitörlerle bakış açınızı genişletin. İnce tasarımlı, şaşırtıcı renklere sahip LG monitörler keşfedin. LG IPS monitör renkleri kusursuz doğrulukta gösterir. Daha geniş izleme açısı ile IPS ekran, Srgb renk spektrumunun %99’unun kapsanmasını sağlıyor. Geniş izleme açısı, size tüm açılardan bakıldığında net ve bozulmamış bir görüntü sunuyor. LG'nin sağladığı üstün görüntü kalitesiyle tüm içerikleriniz olabildiğince gerçekçi ve canlı olacak ve gözleriniz daha az yorulacak. İçerik oluşturucuların belirli renk ve parlaklık seviyelerini destekleyen endüstri standardı  HDR 10 desteği olan LG monitörler ile vizyonunuzu gerçeğe dönüştürün. 

Canlı renkler sağlayan, görüntüler kesilmeden kusursuz bir performans göstermek için LG Gaming monitörleri keşfedin. Yüksek yenileme hızı ve düşük tepkime süresine sahip LG Gaming monitörlerde nesneler daha net bir şekilde görüntülenir, daha sorunsuz bir oyun deneyimi ve gerçeküstü bir görsel akıcılık sağlar. 

LG Gaming Monitör, LG Monitör, LG IPS Monitör çeşitlerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

ViewSonic Monitör Modelleri ve Fiyatları

Oyuncular, İçerik üreticileri, Ofis kullanıcıları, Eğitim Odaklı ve Profesyonel kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt verebilen ViewSonic Monitörler ile görüş açınızı genişletin. HDMI, Displayport ve VGA gibi geniş bağlantı seçeneklerine sahip olan monitör modelleri farklı cihazlara bağlanabilmek esnekliği sunuyor. Çerçevesiz tasarıma sahip modeller şık görünümle birlikte benzersiz izleme deneyimi sunuyor. Flicker-Free ve Blue Light göz koruma teknolojilerine sahip olan ürün uzun kullanım sonrasında oluşan göz yorgunluğunu ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. ViewSonic’e özgü ViewMode özelliği de farklı uygulamalar için optimize edilmiş ekran performans ayarları sunuyor. Yüksek tazeleme hızı, düşük tepkime süresine sahip ViewSonic Gaming Monitörler ile oyunculara beklediği tepkiselliği ve zengin renkleri sunar. Geniş açılı görüntüleme özelliğiyle aynı ekranda birden fazla oyuncunun oyun oynayabildiği couch Co-Op kategorisi oyun yayıncıları için kurulumlar ve çok amaçlı masaüstü istasyonları için mükemmel bir tercihtir.

ViewSonic Gaming Monitör, ViewSonic Monitör ve ViewSonic IPS monitör seçenekleri uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

MSI Monitör Modelleri ve Fiyatları

Msı Monitörler, compenent konusunda elde edilen deneyimin tasarım ve üretim aşamalarına yansıtılmasıyla geliştirilmiştir. Kendine özgü tasarımları, malzeme kalitesi ve performans odaklı Monitörler tüketici beğenisine sunulmaktadır. 

MSI Gaming Monitörler, oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için ustaca ve kullanışlı tasarımlara sahiptir. MSI oyuncu monitörleri 144HZ, 165HZ, 180HZ, 240HZ tazeleme oranları ve 1MS’ye kadar tepki süresi ile her seviye güçlü ürünler sunuyor. G-SYNC veya FREESYNC teknolojileri ile görüntüde yırtılma ve takılma olmadan en akıcı oyun deneyimini yaşamanız için  geliştirilen MSI oyuncu monitörleri ile oyunun keyfini yaşayın. 

MSI Gaming Monitör, MSI monitör seçeneklerini avantajlı fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

RAMPAGE Monitör Modelleri ve Fiyatları

Rampage Monitörler, güncel tasarımların hızlıca üretime dönüşmesi, çeşitlilik ve kullanıcı memnuniyetini, maksimum seviyeye çıkarmak hedefiyle üretilmektedir. Her kategoride avantajlı fiyat ve geniş yelpazesiyle kullanıcıların tercih ettiği markalar arasındadır. 

Rampage Gaming Monitörler, oyuncuların önemsediği görsellik, yüksek tazeleme hızı ve düşük tepkime süreleri gibi önemli özellikler ön planda tutularak üretilmektedir. Yeniliklere hızlıca adapte olan, güncel teknolojilerle üretilerek, tüketici beğenisine sunulan Rampage Gaming monitörler, oyuncular için fiyat ve performans monitörleri sunmaktadır. 

Rampage Gaming Monitör, Rampage Monitör seçeneklerini avantajlı fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

PHILIPS Monitör Modelleri ve Fiyatları

PHILIPS monitörler, amatör fotoğrafçılardan uzman çevrimiçi tüketicilere, film severlerden oyunculara, birlikte keyifli zaman geçirmek isteyen ailelerden serbest çalışanlara kadar her kullanıcı için mükemmel çözümler sunar. Şık ve çok özellikli bu monitörler yaşama şeklinize göre tasarlanmıştır.
Güçlü, gelecek odaklı özelliklere sahip çeşitli ve yüksek kaliteli ekranlar sunan Philips monitörler, çalışma süresi boyunca verimli kullanım imkanı sunar.

Oyuncular için optimize edilmiş SmartImage teknolojisine sahip modelleri ile PHILIPS Gaming monitörler oyunlarda ultra akıcı ve muhteşem görüntüler sunuyor. Yüksek yenileme hızına ve düşük tepkime süresine sahip modellerde canlı görüntü ve akıcı oyun deneyimi yaşayın. LowBlue modu ile gözü rahatsız etmeden uzun süreli kullanım sağlayın. 

SAMSUNG Monitör Modelleri ve Fiyatları 

Şık tasarım, yüksek görüntü kalitesi ve son teknolojilere sahip Samsung Monitörler ile muhteşem görüntüler elde edin. Zengin bağlantı noktaları sayesinde birden fazla kullanımda tam bir esneklik sağlayabilirsiniz. Güçlü ve yüksek kaliteli ekranlar sunan Samsung monitörler, çalışma süresi  boyunca verimli kullanım imkanı sunmaktadır. 3 tarafı çerçevesiz modelleri ile çalışma ortamınıza estetik görünüm kazandırır. 

Samsung Gaming Monitörler, ideal oyun ayarları ile optimize olarak görselliği üst düzeye taşır. FreeSync teknolojisi, görüntüdeki yırtılmaları azaltmak için monitörünüzle ekran kartınızın yenileme hızını senkronize eder. Bu sayede hızlı aksiyon sahnelerini bile kusursuz ve akıcı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Oyun moduna sahip Samsung Gaming monitörler her türlü oyunu ekranınızı gereken tüm detaylarla dolduracak şekilde ayarlar. Gelişmiş göz koruma teknolojisi, gözlerinizin daha az yorularak bilgisayarınızla daha uzun süre çalışmanıza olanak sağlar. 

Samsung Gaming monitör, Samsung Monitör seçeneklerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

8K MONİTÖR Modelleri ve Fiyatları

Teknolojinin gün geçtikçe gelişmesi birçok sektöre doğrudan etki etmiştir. Kişiler, ilgi alanlarına göre bu gelişmeleri farklı şekilde hissedebilir. Şüphesiz ki bilgisayar oyuncuları bu gelişmeleri bilgisayarlarının parçalarında hissetmiştir. 

Günümüzde 4K gaming monitörlere ulaşmak dahi zor ve fiyatları oldukça yüksek iken, 8K gaming monitör üretilmiştir. 8K gaming monitör kullanmak isteyenler ise ciddi miktarda ücreti gözden çıkarmaları gerekmektedir. 4K ile 8K çözünürlük arasında pek çok fark vardır. Ancak basit bir şekilde anlamak gerekirse; 4K’da 8.847.360 adet piksel varken 8K’da 35.389.440 adet piksel vardır.

Bu yazımızda ise günümüzde daha popüler ve erişimi daha kolay olan 144Hz gaming monitörlerden bahsedeceğiz ve gaming monitör tavsiyelerinde bulunacağız.

144Hz Monitör Modelleri ve Fiyatları

Monitör alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri de refresh rate olarak da bilinen yenileme hızıdır. Basitçe anlatmak gerekirse Hz yani monitör yenileme hızı, ekranın bir saniyedeki yenilenme hızıdır. Monitörlerde Hz (Hertz) arttıkça daha net ve kaliteli bir görüntü sağlanır.

Özellikle gaming monitör cihazlar için Hz çok önemlidir. Oyun oynarken, bir monitördeki Hz farkı karşılaştırıldığında basit bir şekilde ayırt edilebilir. Baktığımızda 144Hz monitör satan pek çok marka vardır. İstediğiniz marka ve modelleri uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Monitör Tavsiyeleri

Monitörler satın alacak kişinin istediği özelliklere, markaya, modele ve fiyat aralığına göre oldukça çeşitlidir. Monitörler arasından seçim yapabilmek için tebilon.com üzerinden marka, fiyat aralığı, ekran boyutu, panel türü, çözünürlük, parlaklık ve USB sayısı gibi çeşitli filtreleme özelliklerini kullanabilirsiniz. 

Bu filtreme özelliklerini kullanarak sitemizden çeşitli gaming monitörlere göz atabilirsiniz. Örneğin;

 ASUS 24" VG248QG 165Hz 0,5 Ms DP-HDMI FreeSync / G-SYNC Full HD Gaming Monitör

MSI OPTIX G24C6P 23.6" 144Hz 1Ms 1920X1080 (FHD) VA 16:9 FreeSync Kavisli Gaming Monitör

VIEWSONIC 27" VX2705-2KP-MHD 144Hz 1Ms 2K HDMI DP IPS Gaming Monitör

Bunlar gibi çeşitli marka, model ve fiyat aralığında gaming monitörleri uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz.

ödeme

Güvenli Kargo

güvenlik

Güvenli Alışveriş

SSL ile Güvenli Alışveriş
montaj

Ücretsiz Montaj

iade

Kredi Kartlarına Taksit

Tebilon Güvencesi ile
banka
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Aydınlatma Metni ’ni okuyabilirsiniz.