Ürün sepete eklenmiştir.

Soğutma Sistemleri

Bilgisayar Soğutma Sistemleri,İşlemci Soğutucu,Sıvı Soğutma,Fan,Macun modelleri en uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleriyle güvenli alışverişle Tebilon'da

ÜRÜNLERE DÖN
Marka
Fiyat Aralığı
TL
Soket Tipi
Hava Akımı Maks.
Ses Seviyesi
Fan Boyutu
Radyatör Boyutu
Fan Tipi
Fan Hızı Maks.
Filtrelemeyi Sıfırla
tebilon

%4

indirim

ASUS ROG Strix LC III 360 ARGB White Edition ROG ARGB 360mm Fanlı Sıvı İşlemci Soğutucu ASUS ROG Strix LC III 360 ARGB White Edition ROG ARGB 360mm Fanlı Sıvı İşlemci Soğutucu ROG-STRIX-LC-III-360-ARGB-WHITE
tebilon

%4

indirim

ASUS ROG RYUO III 240 ARGB WHITE EDITION LED Ekran ROG ARGB Fanlı 240mm Beyaz Sıvı İşlemci Soğutucusu ASUS ROG RYUO III 240 ARGB WHITE EDITION LED Ekran ROG ARGB Fanlı 240mm Beyaz Sıvı İşlemci Soğutucusu ROG RYUO III 240 ARGB - BEYAZ

Bilgisayar Soğutma Sistemleri

Soğutma sistemleri, Sıvı Soğutma, İşlemci Soğutucu, Fanlar, Fan Kontrolcüleri, Termal Macun gibi ürün gruplarını içermektedir. Sıvı Soğutma ve Hava soğutma ürünleri, işlemci soket tipi uyumluluğu dikkate alınarak seçilmelidir. İşlemci başta olmak üzere donanımların ve kasa içi sıcaklık değerinin düşük olması, sistem performansı için dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri olarak ön plana çıkmaktadır. Sistem içindeki en önemli donanımlardan olan işlemcinin soğutulması için günümüzde en çok Sıvı Soğutma sistemleri tercih edilmektedir. Giriş ve orta seviye sistemlerde soğutma performansı yüksek İşlemci Hava Soğutma çözümleri ile performans elde edebilirsiniz. İşlemci ile işlemci soğutucu arasındaki soğutma performansını arttırmak için termal macun kullanılmalıdır. Uzun süreli kullanımlarda, ısı geçirgenlik özelliği azalan termal macunların yenilenmesi işlemci performansına olumlu etki edecektir. Kasa içindeki ısı dağılımı ve hava akışı sistem performansını etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır. Hava sirkülasyonunu arttırarak soğutmaya yardımcı olan güçlü fanlara sahip iyi bir kasa ile sisteminizi serin tutabilirsiniz. 

Sıvı Soğutma, İşlemci Soğutucu, Fanlar, Fan Kontrolcü ve Termal Macun seçeneklerini avantajlı fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

 

Asus Bilgisayar Soğutma sistemleri 

Asus Soğutma Sistemleri, her oyun sisteminin önemli bir parçası olan performansı, gücü desteklemek için geliştirildi. Asus Sıvı Soğutmalar uygun hava akışı sağlamak ve gürültüyü azaltmak için güçlü Asus fanlara sahiptir. NCVM kaplama pompa koruması ile sağlam ve güvenli kullanım sunmaklar birlikte modern bir görünüm kazandırıyor. Yüksek dayanıklılık elde etmek için sağlamlaştırılmış ve sarılmış tüpler uzun yıllar kullanma imkanı sunuyor. Strix LC RGB serisi, işlemci sıcaklığını dağıtmak için daha fazla termal alan sağlayan mikro kanallara sahip soğutma plakası tasarımıyla donatıldı. Bu yenilikçi tasarım, daha verimli performans ve daha düşük sıcaklık için termal direnci azaltıyor. Asus ROG Ryujin, ROG Ryuo, ROG Strix LC, Asus Tuf Gaming sıvı soğutma serileri ile AMD ve INTEL uyumlu soğutma çözümleri sunmaktadır. 

Asus Sıvı Soğutma, Asus İşlemci Soğutucu, Asus Fan ürünlerini avantajlı fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz.

 

Cooler Master Bilgisayar Soğutma Sistemleri 

Cooler Master soğutma sistemleri  geliştirdiği çözümlerle her kategoride ürünlere sahiptir. Çeşitli kimyasallara, neme, suya dayanıklı hafif pompa özelliği ve etkili soğutma çözümleri ile Cooler Master Sıvı Soğutma ürünleri ile sisteminizi güçlendirin. Yeni serilerinde güncellenen yeni çift hazneli pompaya sahip modeller ile gürültü seviyesini düşürerek soğutma performansını ve verimliliği arttırmak için dahili çark ve muhafaza üzerinde geliştirilmiş bir tasarımla daha sessiz bir soğutma performansını deneyimleyin. Daha uzun ömürlü kullanım için aşınmaya ve yırtılmaya karşı geliştirilmiş yeni Cooler master sıvı soğutucular, sızıntıyı önlemek için güçlendirilmiş sızdırmazlık için endüstriyel sınıf EPDM ye sahip. Etkili soğutma performansı üretmeye odaklı nikel bakır kaplama tabanlı ısı boruları, alüminyum malzeme ile desteklenen, üzerindeki fan ile ısıyı kolaylıkla dışarı aktaran Cooler Master İşlemci Soğutucular uygun fiyat, performanslı soğutma çözümü sunmakta. Daha iyi ısı dağılımı için yükseltilmiş yüksek CPU/GPU iletkenliği yonga setinden soğutucu tabana veya ısı borularına ısı transferini iyileştiren Cooler Master Termal Macun yüzeye zarar vermeden kolayca çıkarılabilir ve yenilenebilir özelliktedir. Patentli titreşim önleyici yapıya sahip endüstriyel sınıf malzemelerle geliştirilerek verimlilik, dayanıklılık sunan serileri olan Cooler Master Fanlar kasa içindeki soğutmada etkili çözümler sunmaktadır. Çift bilyalı yatak tasarımlı modeller ile maksimum yüklerde bile sessiz çalışma ile üstün performans elde edin. 

Cooler Master Sıvı Soğutma, Cooler Master İşlemci Soğutucu, Cooler Master Fan, Cooler Master Fan kontrolcü ve Cooler Master Termal Macun ürünlerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

 

Corsair Bilgisayar Soğutma Sistemleri

CORSAIR Soğutma Sistemleri ailesinde, Sıvı soğutma, İşlemci soğutucu, Fan, Fan Kontrolcü ve Termal macun ürün grupları bulunmaktadır. Optimum soğuk plaka tasarımı, inç başına yüksek yoğunluklu soğutma gücüne sahip CORSAIR Sıvı Soğutmalar ile tüm yüklerde yüksek verimli soğutma elde edin. Gürültü seviyesi düşük ürünler ile sisteminizin performansına odaklanın. AMD ve INTEL sistemlerine uyumlu sıvı soğutma ürünlerini sisteminize kolayca monte edebilirsiniz. CORSAIR İşlemci Soğutucu olarak A500 ürününü geliştirmiştir. Daha iyi ısı dağılımı için yükseltilmiş yüksek CPU/GPU iletkenliği yonga setinden soğutucu tabana veya ısı borularına ısı transferini iyileştiren CORSAIR A500 işlemci soğutucu, üst düzey hava soğutma ürünüdür. Titreşim engelleyici kauçuk yapıya sahip, hava akışını arttıran kanat yapılarına sahip CORSAIR fanlar ile kasa içindeki soğutma performansınızı arttırın. Yonga seti ile soğutucu taban arasındaki İletkenliği ve soğutma performansını arttırmak için geliştirilen CORSAIR Termal Macun ürünleri ile soğutma performansınıza katkı sağlayın. 

CORSAIR Sıvı Soğutma, CORSAIR İşlemci Soğutucu, CORSAIR Fanlar, CORSAIR Fan Kontrolcü, CORSAIR Thermal Macun ürünlerini avantajlı fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

 

Cougar Bilgisayar Soğutma Sistemleri

Cougar Soğutma Sistemleri olarak Sıvı Soğutma, Fan ve Fan Kontrolcü kategorilerinde ürünler geliştirmektedir. Güçlü CPU soğutmasına ihtiyaç duyan kullanıcılar için Cougar Sıvı Soğutma ürünleri ile sisteminizi serin tutun. Dayanıklılık testlerinden geçerek güvenilirlik ve performansını somutlaştıran Cougar yeni serileri ile ürün çeşitliliğini de arttırmaktadır. Geliştirilmiş kanat genişliğine sahip fanlara sahip radyatör, ısıyı sıvıya aktarmadaki yüksek verimliliği ile soğutmayı kolaylaştırmaktadır. Özenle seçilmiş malzemelerle üretilen sıvı soğutma modellerindeki hortumlar buharlaşmayı kontrol altında tutarak yüksek performans gösterecek şekilde hazırlanmıştır. Patentli VORTEX çerçeveye sahip COUGAR Fanlar, hava akışını kontrol ederek, mükemmel performans sunar. Hidrodinamik yataklar, fanın ömrünü uzatabilir ve çalışma gürültüsünü etkili bir şekilde azaltabilir. 

Cougar Sıvı Soğutma, Cougar Fan çeşitlerini avantajlı fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

 

MSI Bilgisayar Soğutma Sistemleri

MSI Soğutma Sistemleri, compenent konusunda elde edilen deneyimin tasarım ve üretim aşamalarına yansıtılarak geliştirilmiştir. Kendine özgü tasarımları, malzeme kalitesi ve performans odaklı MSI Sıvı Soğutma modelleri tüketici beğenisine sunulmaktadır. MSI sıvı soğutma, güvenirlik, dayanıklılık sağlayan kaliteli malzemelerden son derece etkili dağıtma teknolojilerine kadar bir sıvı soğutucuda aradığınız her şeye sahiptir. ARGB aydınlatma ve kullanımı kolay 270 derece dönebilen blok başlığa sahip MAG CORELIQUID ile görselliği arttırın. Pompanın merkezindeki dayanıklı üç fazlı motor, uzun süreli çalışma için minimum titreşim ve ses üretir. Uç katlı ağlı plastik boru buharlaşmayı engeller. MSI Dragon Center ve BIOS ayarı aracılığıyla hız kontrolünü destekleyen modelleri ile MSI FAN kullanıcıların kontrolü eline bulundurmasını destekler. Yeni titreşim önleyici conta pedi ile hem gürültü hem de titreşimi azaltın. Silikondan yapılmış ped şok emicidir ve fanın titreşimini minimumda tutar. 

MSI Sıvı Soğutma, MSI Fan seçeneklerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz.

 

Rampage Bilgisayar Soğutma Sistemleri

Rampage Soğutma sistemleri, güncel tasarımlarının hızlıca üretime dönüşmesi, çeşitlilik ve kullanıcı memnuniyetini, maksimum seviyeye çıkarmak hedefiyle üretilmektedir. Her kategoride avantajlı fiyat ve geniş yelpazesiyle kullanıcıların tercih ettiği markalar arasındadır. Rampage Sıvı soğutma işlemci ısı değerini minimumda tutmak ve sistemin stabil çalışmasını sağlamak için geliştirildi. Alüminyum plakalar ve bakır borularla güçlendirilmiş Rampage İşlemci Soğutucular uygun fiyatlı soğutma çözümleri olarak sunulmaktadır. ARGB, RGB, Rainbow, Led Rampage Fan çeşitleri ile kasanızın görselliğini ve soğutmasını arttırın. CPU ile soğutucu taban arasındaki İletkenliği ve soğutma performansını arttırmak için geliştirilen Rampage Termal Macun ürünleri ile soğutma performansınıza katkı sağlayın. 

 

Rampage Sıvı Soğutma, Rampage İşlemci Soğutucu, Rampage Fan, Rampage Termal Macun alternatiflerini avantajlı fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

 

Thermaltake Bilgisayar Soğutma Sistemleri

Thermaltake Soğutma Sistemleri, kullanıcıların tercihlerine göre her segmentte yaratıcı tasarım ve kaliteli malzeme ile üretilen Thermaltake Soğutucu ürünleri tüketici beğenisine sunmaktadır. Thermaltake Sıvı Soğutma ürünlerinde geniş yelpazesi ile tüketicilere geniş seçim imkanı sunmaktadır. Özel olarak tasarlanmış radyatöre sahip modeller soğutma performansını arttırır ve farklı boyutlarda fan kullanımına imkan sağlar. Yüksek performanslı bakır taban plakası, ısı iletkenliğini arttırır. Güçlendirilmiş kılıflı kablo dayanıklılığı sağlar ve düşük buharlaşma performansı ile soğutma sıvısı kaybını etkin bir şekilde azaltır. Sürtünmeyi azaltan madde kullanılarak geliştirilen serileri ile Thermaltake Fanlar yüksek kalite ve yüksek soğutma performansı sunmaktadır. Titreşim önleyici lastik pedler, fanın titreşimini azaltır ve gürültü seviyesini düşürür. Yüksek hava akımı sağlayan kanatlar ve bakır borularla etkin bir soğutma sağlayan Thermaltake İşlemci Soğutucu uygun fiyatlı soğutma çözümleri sağlamaktadır. CPU ile soğutucu taban arasındaki İletkenliği ve soğutma performansını arttırmak için geliştirilen Thermaltake Termal Macun ürünleri ile soğutma performansınıza katkı sağlayın.

Thermaltake Sıvı Soğutma, Thermaltake İşlemci Soğutucu, Thermaltake Fan, Thermaltake Termal Macun çeşitlerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

XIGMATEK Bilgisayar Soğutma Sistemleri

XIGMATEK Soğutma Sistemleri, sürekli yenilik, sürekli gelişim misyonuyla üretilmekte ve ürün yelpazesi her gün gelişmektedir. Giriş seviyesi ürünlerden üst seviye ürünlere geniş çeşitlilik sunan XIGMATEK marka bilinirliğini arttırmaktadır. XIGMATEK Sıvı Soğutma Alüminyum radyatörü ile soğutma performansını arttırır. Yüksek performanslı bakır taban plakası, ısı iletkenliğini arttırır. Güçlendirilmiş kılıflı kablo dayanıklılığı sağlar. Sürtünmeyi azaltan rulman sistemine sahip serileri ile XIGMATEK Fanlar yüksek kalite ve yüksek soğutma performansı sunmaktadır. Titreşim önleyici lastik pedler, fanın titreşimini azaltır ve gürültü seviyesini düşürür. Yüksek hava akımı sağlayan kanatlar ve bakır borularla etkin bir soğutma sağlayan XIGMATEK İşlemci Soğutucu uygun fiyatlı soğutma çözümleri sağlamaktadır. CPU ile soğutucu taban arasındaki İletkenliği ve soğutma performansını arttırmak için geliştirilen XIGMATEK Termal Macun ürünleri ile soğutma performansınıza katkı sağlayın.

XIGMATEK Sıvı Soğutma, XIGMATEK İşlemci Soğutucu, XIGMATEK Fan, XIGMATEK Termal Macun seçeneklerini avantajlı fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

İşlemci soğutucu Model Tavsiye ve Fiyatları

Oyuncuların, yoğun grafik çalışanlarının ve kod yazarlarının korkulu rüyası olan işlemci ısınmalarının son bulması için işlemci soğutucu modelleri bulunmaktadır. Fan boyutu, fan adeti, ses seviyesi, mcks hava akımı gibi farklı filtrelendirme seçenekleri ile size en uygun olan soğutma sistemlerini Tebilon güvencesi ile satın a

tebilon

%4

indirim

ASUS ROG Strix LC III 360 ARGB White Edition ROG ARGB 360mm Fanlı Sıvı İşlemci Soğutucu ASUS ROG Strix LC III 360 ARGB White Edition ROG ARGB 360mm Fanlı Sıvı İşlemci Soğutucu ROG-STRIX-LC-III-360-ARGB-WHITE
tebilon

%4

indirim

ASUS ROG RYUO III 240 ARGB WHITE EDITION LED Ekran ROG ARGB Fanlı 240mm Beyaz Sıvı İşlemci Soğutucusu ASUS ROG RYUO III 240 ARGB WHITE EDITION LED Ekran ROG ARGB Fanlı 240mm Beyaz Sıvı İşlemci Soğutucusu ROG RYUO III 240 ARGB - BEYAZ

Bilgisayar Soğutma Sistemleri

Soğutma sistemleri, Sıvı Soğutma, İşlemci Soğutucu, Fanlar, Fan Kontrolcüleri, Termal Macun gibi ürün gruplarını içermektedir. Sıvı Soğutma ve Hava soğutma ürünleri, işlemci soket tipi uyumluluğu dikkate alınarak seçilmelidir. İşlemci başta olmak üzere donanımların ve kasa içi sıcaklık değerinin düşük olması, sistem performansı için dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri olarak ön plana çıkmaktadır. Sistem içindeki en önemli donanımlardan olan işlemcinin soğutulması için günümüzde en çok Sıvı Soğutma sistemleri tercih edilmektedir. Giriş ve orta seviye sistemlerde soğutma performansı yüksek İşlemci Hava Soğutma çözümleri ile performans elde edebilirsiniz. İşlemci ile işlemci soğutucu arasındaki soğutma performansını arttırmak için termal macun kullanılmalıdır. Uzun süreli kullanımlarda, ısı geçirgenlik özelliği azalan termal macunların yenilenmesi işlemci performansına olumlu etki edecektir. Kasa içindeki ısı dağılımı ve hava akışı sistem performansını etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır. Hava sirkülasyonunu arttırarak soğutmaya yardımcı olan güçlü fanlara sahip iyi bir kasa ile sisteminizi serin tutabilirsiniz. 

Sıvı Soğutma, İşlemci Soğutucu, Fanlar, Fan Kontrolcü ve Termal Macun seçeneklerini avantajlı fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

 

Asus Bilgisayar Soğutma sistemleri 

Asus Soğutma Sistemleri, her oyun sisteminin önemli bir parçası olan performansı, gücü desteklemek için geliştirildi. Asus Sıvı Soğutmalar uygun hava akışı sağlamak ve gürültüyü azaltmak için güçlü Asus fanlara sahiptir. NCVM kaplama pompa koruması ile sağlam ve güvenli kullanım sunmaklar birlikte modern bir görünüm kazandırıyor. Yüksek dayanıklılık elde etmek için sağlamlaştırılmış ve sarılmış tüpler uzun yıllar kullanma imkanı sunuyor. Strix LC RGB serisi, işlemci sıcaklığını dağıtmak için daha fazla termal alan sağlayan mikro kanallara sahip soğutma plakası tasarımıyla donatıldı. Bu yenilikçi tasarım, daha verimli performans ve daha düşük sıcaklık için termal direnci azaltıyor. Asus ROG Ryujin, ROG Ryuo, ROG Strix LC, Asus Tuf Gaming sıvı soğutma serileri ile AMD ve INTEL uyumlu soğutma çözümleri sunmaktadır. 

Asus Sıvı Soğutma, Asus İşlemci Soğutucu, Asus Fan ürünlerini avantajlı fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz.

 

Cooler Master Bilgisayar Soğutma Sistemleri 

Cooler Master soğutma sistemleri  geliştirdiği çözümlerle her kategoride ürünlere sahiptir. Çeşitli kimyasallara, neme, suya dayanıklı hafif pompa özelliği ve etkili soğutma çözümleri ile Cooler Master Sıvı Soğutma ürünleri ile sisteminizi güçlendirin. Yeni serilerinde güncellenen yeni çift hazneli pompaya sahip modeller ile gürültü seviyesini düşürerek soğutma performansını ve verimliliği arttırmak için dahili çark ve muhafaza üzerinde geliştirilmiş bir tasarımla daha sessiz bir soğutma performansını deneyimleyin. Daha uzun ömürlü kullanım için aşınmaya ve yırtılmaya karşı geliştirilmiş yeni Cooler master sıvı soğutucular, sızıntıyı önlemek için güçlendirilmiş sızdırmazlık için endüstriyel sınıf EPDM ye sahip. Etkili soğutma performansı üretmeye odaklı nikel bakır kaplama tabanlı ısı boruları, alüminyum malzeme ile desteklenen, üzerindeki fan ile ısıyı kolaylıkla dışarı aktaran Cooler Master İşlemci Soğutucular uygun fiyat, performanslı soğutma çözümü sunmakta. Daha iyi ısı dağılımı için yükseltilmiş yüksek CPU/GPU iletkenliği yonga setinden soğutucu tabana veya ısı borularına ısı transferini iyileştiren Cooler Master Termal Macun yüzeye zarar vermeden kolayca çıkarılabilir ve yenilenebilir özelliktedir. Patentli titreşim önleyici yapıya sahip endüstriyel sınıf malzemelerle geliştirilerek verimlilik, dayanıklılık sunan serileri olan Cooler Master Fanlar kasa içindeki soğutmada etkili çözümler sunmaktadır. Çift bilyalı yatak tasarımlı modeller ile maksimum yüklerde bile sessiz çalışma ile üstün performans elde edin. 

Cooler Master Sıvı Soğutma, Cooler Master İşlemci Soğutucu, Cooler Master Fan, Cooler Master Fan kontrolcü ve Cooler Master Termal Macun ürünlerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

 

Corsair Bilgisayar Soğutma Sistemleri

CORSAIR Soğutma Sistemleri ailesinde, Sıvı soğutma, İşlemci soğutucu, Fan, Fan Kontrolcü ve Termal macun ürün grupları bulunmaktadır. Optimum soğuk plaka tasarımı, inç başına yüksek yoğunluklu soğutma gücüne sahip CORSAIR Sıvı Soğutmalar ile tüm yüklerde yüksek verimli soğutma elde edin. Gürültü seviyesi düşük ürünler ile sisteminizin performansına odaklanın. AMD ve INTEL sistemlerine uyumlu sıvı soğutma ürünlerini sisteminize kolayca monte edebilirsiniz. CORSAIR İşlemci Soğutucu olarak A500 ürününü geliştirmiştir. Daha iyi ısı dağılımı için yükseltilmiş yüksek CPU/GPU iletkenliği yonga setinden soğutucu tabana veya ısı borularına ısı transferini iyileştiren CORSAIR A500 işlemci soğutucu, üst düzey hava soğutma ürünüdür. Titreşim engelleyici kauçuk yapıya sahip, hava akışını arttıran kanat yapılarına sahip CORSAIR fanlar ile kasa içindeki soğutma performansınızı arttırın. Yonga seti ile soğutucu taban arasındaki İletkenliği ve soğutma performansını arttırmak için geliştirilen CORSAIR Termal Macun ürünleri ile soğutma performansınıza katkı sağlayın. 

CORSAIR Sıvı Soğutma, CORSAIR İşlemci Soğutucu, CORSAIR Fanlar, CORSAIR Fan Kontrolcü, CORSAIR Thermal Macun ürünlerini avantajlı fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

 

Cougar Bilgisayar Soğutma Sistemleri

Cougar Soğutma Sistemleri olarak Sıvı Soğutma, Fan ve Fan Kontrolcü kategorilerinde ürünler geliştirmektedir. Güçlü CPU soğutmasına ihtiyaç duyan kullanıcılar için Cougar Sıvı Soğutma ürünleri ile sisteminizi serin tutun. Dayanıklılık testlerinden geçerek güvenilirlik ve performansını somutlaştıran Cougar yeni serileri ile ürün çeşitliliğini de arttırmaktadır. Geliştirilmiş kanat genişliğine sahip fanlara sahip radyatör, ısıyı sıvıya aktarmadaki yüksek verimliliği ile soğutmayı kolaylaştırmaktadır. Özenle seçilmiş malzemelerle üretilen sıvı soğutma modellerindeki hortumlar buharlaşmayı kontrol altında tutarak yüksek performans gösterecek şekilde hazırlanmıştır. Patentli VORTEX çerçeveye sahip COUGAR Fanlar, hava akışını kontrol ederek, mükemmel performans sunar. Hidrodinamik yataklar, fanın ömrünü uzatabilir ve çalışma gürültüsünü etkili bir şekilde azaltabilir. 

Cougar Sıvı Soğutma, Cougar Fan çeşitlerini avantajlı fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

 

MSI Bilgisayar Soğutma Sistemleri

MSI Soğutma Sistemleri, compenent konusunda elde edilen deneyimin tasarım ve üretim aşamalarına yansıtılarak geliştirilmiştir. Kendine özgü tasarımları, malzeme kalitesi ve performans odaklı MSI Sıvı Soğutma modelleri tüketici beğenisine sunulmaktadır. MSI sıvı soğutma, güvenirlik, dayanıklılık sağlayan kaliteli malzemelerden son derece etkili dağıtma teknolojilerine kadar bir sıvı soğutucuda aradığınız her şeye sahiptir. ARGB aydınlatma ve kullanımı kolay 270 derece dönebilen blok başlığa sahip MAG CORELIQUID ile görselliği arttırın. Pompanın merkezindeki dayanıklı üç fazlı motor, uzun süreli çalışma için minimum titreşim ve ses üretir. Uç katlı ağlı plastik boru buharlaşmayı engeller. MSI Dragon Center ve BIOS ayarı aracılığıyla hız kontrolünü destekleyen modelleri ile MSI FAN kullanıcıların kontrolü eline bulundurmasını destekler. Yeni titreşim önleyici conta pedi ile hem gürültü hem de titreşimi azaltın. Silikondan yapılmış ped şok emicidir ve fanın titreşimini minimumda tutar. 

MSI Sıvı Soğutma, MSI Fan seçeneklerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz.

 

Rampage Bilgisayar Soğutma Sistemleri

Rampage Soğutma sistemleri, güncel tasarımlarının hızlıca üretime dönüşmesi, çeşitlilik ve kullanıcı memnuniyetini, maksimum seviyeye çıkarmak hedefiyle üretilmektedir. Her kategoride avantajlı fiyat ve geniş yelpazesiyle kullanıcıların tercih ettiği markalar arasındadır. Rampage Sıvı soğutma işlemci ısı değerini minimumda tutmak ve sistemin stabil çalışmasını sağlamak için geliştirildi. Alüminyum plakalar ve bakır borularla güçlendirilmiş Rampage İşlemci Soğutucular uygun fiyatlı soğutma çözümleri olarak sunulmaktadır. ARGB, RGB, Rainbow, Led Rampage Fan çeşitleri ile kasanızın görselliğini ve soğutmasını arttırın. CPU ile soğutucu taban arasındaki İletkenliği ve soğutma performansını arttırmak için geliştirilen Rampage Termal Macun ürünleri ile soğutma performansınıza katkı sağlayın. 

 

Rampage Sıvı Soğutma, Rampage İşlemci Soğutucu, Rampage Fan, Rampage Termal Macun alternatiflerini avantajlı fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

 

Thermaltake Bilgisayar Soğutma Sistemleri

Thermaltake Soğutma Sistemleri, kullanıcıların tercihlerine göre her segmentte yaratıcı tasarım ve kaliteli malzeme ile üretilen Thermaltake Soğutucu ürünleri tüketici beğenisine sunmaktadır. Thermaltake Sıvı Soğutma ürünlerinde geniş yelpazesi ile tüketicilere geniş seçim imkanı sunmaktadır. Özel olarak tasarlanmış radyatöre sahip modeller soğutma performansını arttırır ve farklı boyutlarda fan kullanımına imkan sağlar. Yüksek performanslı bakır taban plakası, ısı iletkenliğini arttırır. Güçlendirilmiş kılıflı kablo dayanıklılığı sağlar ve düşük buharlaşma performansı ile soğutma sıvısı kaybını etkin bir şekilde azaltır. Sürtünmeyi azaltan madde kullanılarak geliştirilen serileri ile Thermaltake Fanlar yüksek kalite ve yüksek soğutma performansı sunmaktadır. Titreşim önleyici lastik pedler, fanın titreşimini azaltır ve gürültü seviyesini düşürür. Yüksek hava akımı sağlayan kanatlar ve bakır borularla etkin bir soğutma sağlayan Thermaltake İşlemci Soğutucu uygun fiyatlı soğutma çözümleri sağlamaktadır. CPU ile soğutucu taban arasındaki İletkenliği ve soğutma performansını arttırmak için geliştirilen Thermaltake Termal Macun ürünleri ile soğutma performansınıza katkı sağlayın.

Thermaltake Sıvı Soğutma, Thermaltake İşlemci Soğutucu, Thermaltake Fan, Thermaltake Termal Macun çeşitlerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

XIGMATEK Bilgisayar Soğutma Sistemleri

XIGMATEK Soğutma Sistemleri, sürekli yenilik, sürekli gelişim misyonuyla üretilmekte ve ürün yelpazesi her gün gelişmektedir. Giriş seviyesi ürünlerden üst seviye ürünlere geniş çeşitlilik sunan XIGMATEK marka bilinirliğini arttırmaktadır. XIGMATEK Sıvı Soğutma Alüminyum radyatörü ile soğutma performansını arttırır. Yüksek performanslı bakır taban plakası, ısı iletkenliğini arttırır. Güçlendirilmiş kılıflı kablo dayanıklılığı sağlar. Sürtünmeyi azaltan rulman sistemine sahip serileri ile XIGMATEK Fanlar yüksek kalite ve yüksek soğutma performansı sunmaktadır. Titreşim önleyici lastik pedler, fanın titreşimini azaltır ve gürültü seviyesini düşürür. Yüksek hava akımı sağlayan kanatlar ve bakır borularla etkin bir soğutma sağlayan XIGMATEK İşlemci Soğutucu uygun fiyatlı soğutma çözümleri sağlamaktadır. CPU ile soğutucu taban arasındaki İletkenliği ve soğutma performansını arttırmak için geliştirilen XIGMATEK Termal Macun ürünleri ile soğutma performansınıza katkı sağlayın.

XIGMATEK Sıvı Soğutma, XIGMATEK İşlemci Soğutucu, XIGMATEK Fan, XIGMATEK Termal Macun seçeneklerini avantajlı fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

İşlemci soğutucu Model Tavsiye ve Fiyatları

Oyuncuların, yoğun grafik çalışanlarının ve kod yazarlarının korkulu rüyası olan işlemci ısınmalarının son bulması için işlemci soğutucu modelleri bulunmaktadır. Fan boyutu, fan adeti, ses seviyesi, mcks hava akımı gibi farklı filtrelendirme seçenekleri ile size en uygun olan soğutma sistemlerini Tebilon güvencesi ile satın a

ödeme

Güvenli Kargo

güvenlik

Güvenli Alışveriş

SSL ile Güvenli Alışveriş
montaj

Ücretsiz Montaj

iade

Kredi Kartlarına Taksit

Tebilon Güvencesi ile
banka
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Aydınlatma Metni ’ni okuyabilirsiniz.