Ürün sepete eklenmiştir.
ÜRÜNLERE DÖN
Marka
Fiyat Aralığı
TL
Bağlantı Türü
Optik Çözünürlük
Algılayıcı
Mouse Tuş Sayısı
Filtrelemeyi Sıfırla
1 2 ... ... 5

Gaming Mouse Modelleri ve Fiyatları

Mouse, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda kullanılan ve işlemleri hızlandırmak için geliştirilmiş donanımdır. Klasik Mouse, iki tuşu ve görevi imleci hareket ettirmek olan bir araçtır. Mouse kullanımında hareket hassasiyetinin yüksek olması için DPI hızı oldukça önemlidir. Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte farklı görevleri daha pratik yapabilmek adına Mouse üzerinde yeni programlanabilir tuşlar geliştirilmiştir. Oyunculara özel olan ve oyunlarda daha hızlı hamleler yapabilmeyi sağlayan makro tuşlara sahip Gaming Mouse talebi ise her geçen gün artmaktadır. Kablolu Gaming Mouse, Kablosuz Gaming Mouse tercihi kullanım amacına göre yapılmalıdır. 

Gaming Mouse, Kablolu Mouse, Kablosuz Mouse çeşitlerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

ASUS Gaming Mouse

Yenilikçi tasarımlara sahip, kaliteli tuşlar ve malzemelerden oluşan ASUS Mouselar dayanıklı ve uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. FPS oyuncularının oyun tarzlarını inceleyen ROG Ar-Ge ekibi, araştırmaları sonucunda eğimli tuşları geliştirip, daha kısa tuş mesafesi ve daha hızlı tıklanma imkanı yarattılar. Bu tuşlara sahip ASUS Gaming Mouse modellerinde mekanizma yaylar ve metal menteşeler kullanarak tuşları dengeler, tuş ve anahtarlar arasındaki mesafeyi en aza indirir. Bu sayede hız, tepki ve her tıklamadaki doğruluk garantilenmiş olur. Tuf Gaming Mouse üzerinde rahat ulaşılabilen ve programlanabilen tuşlar ile kişisel oyun tarzınıza uygun konfigürasyon ve düzen oluşturmanızı sağlıyor. RGB aydınlatmalı modellerini Aura Sync ile kişiselleştirme özgürlüğüne sahip olun. 

Asus Gaming Mouse, Asus mouse seçeneklerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

LOGITECH Gaming Mouse

Yıllardır süregelen uzmanlıkla üretilen Logitech Mouselar her tuş vuruşunun pürüzsüz, doğal ve doğru olması için geliştirilmektedir. Logitech Mouselar farklı kullanıcı tercihlerine göre ürünler geliştirme için sıkı AR-GE çalışmaları yapmaktadır. Üstün konfor, dayanıklılık ve çok yönlülük için tasarlanmış son derece hassas Logitech Mouse modelleri ile performansı yakalayın. Ekstra kontroller ve çift modlu kaydırma özelliğine sahip, ayarlanabilir DPI izleme özelliklerine sahip Modeller ile her türlü görevin üstesinden gelin. Tamamen yeni MagSpeed Elektromanyetik kaydırma tuşuna sahip modeller, tek bir pikselde duracak kadar hassas ve bir saniyede 1.000 satır kaydıracak kadar hızlıdır. Ayrıca neredeyse sessizdir. Uzun süre dayanıklı pil kullanımına sahip modeller ile sık sarj etme ihtiyacını ortadan kaldırın.

Logitech Gaming Mouse, yüksek performanslı oyun için gereken teknoloji ve malzemelerle tasarlanmıştır. Hız, Keskinlik, Dayanıklılık Logitech Oyun Mouse modellerinin temel özellikleri arasında. Kompakt tasarımlı, profesyonel sınıf tuşlara sahip modelleri, profesyonel seviyede test edilerek, tasarlandı. Üstün performansın yanı sıra 10 kata kadar enerji verimliliği sağlayan Hero yeni optik algılayıcısı devrim niteliğinde. Hero algılayıcıya sahip Mouse modellerinde sıfır yumuşatma, filtreleme, 200’den 12.000 DPI’a geçiş ile olağanüstü doğru ve istikrarlı performansa sahip olun. 

Logitech Gaming Mouse, Logitech Mouse modellerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

Steelseries Gaming Mouse

Üstün performansa sahip ve son yeniliklerle üretilen sınıfındaki en iyi ürünlerden olan SteelSeries Mouse ile dönüşümü başlatın. SteelSeries Gaming Mouse modelleri kablolu ve kablosuz olarak tasarlandı. Optik izleme sensörleri ve hiper dayanıklı malzemelerle oyun hassasiyetinde mükemmelliği hedefleyin. Steelseries oyuncu Mouse modelleri, oyuncuların ihtiyaç duyduğu hassasiyet ve stabilizasyon sağlar. Oyuncuların yoğun kullanımı düşünülerek, aşınma ve yıpranmaya dayanacak şekilde mekanik anahtarlar ve dayanıklı malzemelerle üretilmiştir. 

Steelseries Gaming Mouse, Steelseries Mouse seçeneklerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

HyperX Gaming Mouse

HyperX Gaming Mouselar, performans ve güvenirlik açısından oyunculara en iyi kombinasyonu sunmak için tasarlanmıştır. HyperX Mouselar, bastığınız herhangi bir yerde daha iyi yanıt veren tıklamalar için ana sağ ve sol tuşlar ayrı düğme tasarımlı modellere sahiptir. Güvenilir düğmeler hızlı ve dokunsal geri bildirim sağladığından, tüm tıklamalarınızın işlendiğinden emin olursunuz. HyperX NGENUITY yazılımı ile makrolar oluşturabilir, DPI ayarları yapabilir ve RGB aydınlatmaya sahip modelleri kişiselleştirebilirsiniz. 

HyperX Gaming Mouse, HyperX Mouse modellerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

 

MSI Gaming Mouse

Gaming ve Gaming ürünleri konusunda yıllardır süregelen uzmanlıkla geliştirilen MSI Mouselar ergonomik tasarımlara sahiptir. Hafif ve kaliteli materyallerden üretilen MSI Gaming Mouse modelleri oyuncuların çaba harcamadan hareket etmelerine olanak tanır. Özelleştirme işlevi sayesinde MSI Dragon yazılımı üzerinden desteklenen modellerde benzersiz ışıklandırma ve efektler oluşturabilirsiniz. 

MSI Gaming Mouse, MSI Mouse modellerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

RAMPAGE Gaming Mouse

Rampage Mouse, tüketici tercihlerine göre geliştirilmekte ve satışa sunulmaktadır. Tamamen oyuncuların oyun zevki düşünülerek, tasarlanmış Rampage Gaming Mouse ile oyun oynamanın keyfine varın. Kaliteli switchler uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır. Özel dizayna sahip modeller kullanım kolaylığı ve mükemmel tutuş sunar. 

Rampage Gaming Mouse, Rampage Mouse modellerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

CORSAIR Gaming Mouse

Şık, modern görünüme sahip CORSAIR Mouseler, dayanıklı yapısı ile yıllarca kullanım için üretilmiştir. Ultra Dayanıklı Omron Anahtarlı modelleri ile CORSAIR Gaming Mouselar oyuncuların ve profesyonellerin tercihi. SLIPSTREAM Kablosuz teknolojisine sahip modeller ile hiper hızlı, 1ms’nin altında bağlantı hızlarıyla performanslı kulvara geçin. Hafif tasarımlı ve özellikle avuç içi tutuşlar için şekillendirilmiş seriler konforlu tutuşa sahip olabilmek için dizayn edilmiştir. iCUE yazılımı ile desteklenen modellerde RGB aydınlatmaları ve makro tuşlarını kişiselleştirebilirsiniz. 

CORSAIR Gaming Mouse, CORSAIR Mouse modellerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

Cougar Gaming Mouse 

Profesyonel FPS oyuncularının tercihleri ve tavsiyeleri üzerine modeller geliştiren Cougar, kendine özgü tasarımları olan Cougar Mouse ailesini yenilikçi teknolojilerle donatmaktadır. Özelleştirilebilir ergonomik ve yüksek ayarı yapılabilen Cougar Gaming Mouse serisi yeni evrimsel konsept sunmaktadır. Gelişmiş optik sensörlerle donatılmış modellerde oyun içinde mükemmel izleme ve yüksek hassasiyet sağlama yeteneğine sahip olun. Cougar UIX arayüzü ile RGB ve makro ayarlarınızı kişiselleştirin. 

Cougar Gaming Mouse, Cougar Mouse seçeneklerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

Kablosuz Wireless Gaming Oyuncu Mouse Modelleri

Oyun severler hızlı tepki veren ve uzun tıklama ömrü olan Mouse çeşitlerini tercih etmektedirler. Bunlarla birlikte kablolu ve kablosuz Wireless Gaming oyuncu Mouse seçenekleri olarak iki grupta incelenmektedir. Kablo karmaşasından kurtulmak isteyen ve kablosuz klavye, kulaklık ile kombin yapmak isteyenler kablosuz Wireless Gaming oyuncu Mouselarını seçmektedirler. Bluetooth bağlantıların aksine ortak Wireless ağlarına bağlanarak kesintisiz, kablolardan uzakta bir oyun deneyimini sizlere sunmaktadır.

En İyi (Uygun Fiyat) Gaming Mouse Hangisi

Gaming Mouse seçenekleri arasından tasarım, ışıklandırma, DPI değerleri, boyut, tuş çeşitliliği gibi farklı, özelliklere bağlı olarak filtrleyebilir ve seçebilirsiniz. En iyi (uygun fiyat) Gaming Mouse hangisi diye baktığınızda genel olarak bir öneri bulunmamaktadır. Avuç içi kullananlar, parmak ucu kullananlar farklı tasarımları beğenebilirler. Bütçenize uygun modelleri Tebilon.com üzerinden inceleyebilirsiniz. Gaming Mouse modellerinden beklediğiniz özellikleri Mouse kategorisinden belirleyebilir ve ucuzdan pahalıya doğru sıralayabilir ve size en uygun Gaming Mouse Modelini Tebilon güvencesi ile ulaşabilirsiniz  

2021 Gaming Oyuncu Mouse Önerileri

Bilgisayar ekipmanı üreten teknoloji markaları ve ürettikleri ürünlerin fiyatları, diğer markaların ürettiği ekipmanlara göre daha yüksek fiyatlardadır. Kaliteleri daha fazla olmasının yanında kullanım kolaylığı, kullanım seçenekleri ile daha çok tercih edilmektedir. Yeni çıkan ve sürekli fiyat performans ürünleri üreten markaları ve 2021 Gaming oyuncu Mouse önerilerini filtreleyebilir, günlük kampanyadaki ürünleri görebilirsiniz. En çok oynadığınız oyunların türüne ve kullanım kolaylığına ve bütçenize göre karşılaştırma yapabilir, düşündüğünüz ürünlerin yorumlarını ve en çok satanları inceleyebilirsiniz. 

Gaming Mouse Normal Mouse Farkları Nelerdir?

Gaming Mouse, genel olarak oyuncuların tercih ettiği veya kaliteli ekipman kullanmak isteyenlerin tercih ettiği modellerdir. Peki Gaming Mouse ve normal Mouse farkları nelerdir?

Tasarım, boyut ve şekil: Gaming Mouse, oyun deneyimi göz önüne alınarak üretilmiştir, eğer oyuncu iseniz mouse ağırlığı tuşların konumu önem arz etmektedir, normal Mouselar standart boyutlarda günlük kullanım üretilmektedir.

DPI değeri: Gaming Mouse modelleri özellikle yüksek DPI ve CPI değerleri için geliştirilmiş yazılımlara sahiptir.Gaming Mouse seçeneklerinde yüksek ve ayarlanabilir DPI değerleri ile oyunlara göre değişiklik yapabilirsiniz, yüksek DPI değeri ile tıklama esasındaki gecikme süresini en aza indirebilirsiniz. Normal mouse’larda DPI değeri daha düşük olabilir ve daha çok günlük kullanımda kullanılacak ise bu gecikme sizin için sorun olmayabilir.

Tuş çeşitliliği: Oyuncu farelerinde bulunan ekstra tuşlar fareye ekstra görsel bir güzellik katmanın yanı sıra birçok fonksiyon da eklemektir.

Kablolu ve kablosuz: Gaming Mouse modellerindeki kablolar gecikmeyi en aza indirmek için, yüksek kalitede üretilmiştir, gelişen wireless teknoloji ile kablosuz Gaming Mouse Modellerinde dahi yüksek performanslar görülmektedir.

1 2 ... ... 5

Gaming Mouse Modelleri ve Fiyatları

Mouse, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda kullanılan ve işlemleri hızlandırmak için geliştirilmiş donanımdır. Klasik Mouse, iki tuşu ve görevi imleci hareket ettirmek olan bir araçtır. Mouse kullanımında hareket hassasiyetinin yüksek olması için DPI hızı oldukça önemlidir. Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte farklı görevleri daha pratik yapabilmek adına Mouse üzerinde yeni programlanabilir tuşlar geliştirilmiştir. Oyunculara özel olan ve oyunlarda daha hızlı hamleler yapabilmeyi sağlayan makro tuşlara sahip Gaming Mouse talebi ise her geçen gün artmaktadır. Kablolu Gaming Mouse, Kablosuz Gaming Mouse tercihi kullanım amacına göre yapılmalıdır. 

Gaming Mouse, Kablolu Mouse, Kablosuz Mouse çeşitlerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

ASUS Gaming Mouse

Yenilikçi tasarımlara sahip, kaliteli tuşlar ve malzemelerden oluşan ASUS Mouselar dayanıklı ve uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. FPS oyuncularının oyun tarzlarını inceleyen ROG Ar-Ge ekibi, araştırmaları sonucunda eğimli tuşları geliştirip, daha kısa tuş mesafesi ve daha hızlı tıklanma imkanı yarattılar. Bu tuşlara sahip ASUS Gaming Mouse modellerinde mekanizma yaylar ve metal menteşeler kullanarak tuşları dengeler, tuş ve anahtarlar arasındaki mesafeyi en aza indirir. Bu sayede hız, tepki ve her tıklamadaki doğruluk garantilenmiş olur. Tuf Gaming Mouse üzerinde rahat ulaşılabilen ve programlanabilen tuşlar ile kişisel oyun tarzınıza uygun konfigürasyon ve düzen oluşturmanızı sağlıyor. RGB aydınlatmalı modellerini Aura Sync ile kişiselleştirme özgürlüğüne sahip olun. 

Asus Gaming Mouse, Asus mouse seçeneklerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

LOGITECH Gaming Mouse

Yıllardır süregelen uzmanlıkla üretilen Logitech Mouselar her tuş vuruşunun pürüzsüz, doğal ve doğru olması için geliştirilmektedir. Logitech Mouselar farklı kullanıcı tercihlerine göre ürünler geliştirme için sıkı AR-GE çalışmaları yapmaktadır. Üstün konfor, dayanıklılık ve çok yönlülük için tasarlanmış son derece hassas Logitech Mouse modelleri ile performansı yakalayın. Ekstra kontroller ve çift modlu kaydırma özelliğine sahip, ayarlanabilir DPI izleme özelliklerine sahip Modeller ile her türlü görevin üstesinden gelin. Tamamen yeni MagSpeed Elektromanyetik kaydırma tuşuna sahip modeller, tek bir pikselde duracak kadar hassas ve bir saniyede 1.000 satır kaydıracak kadar hızlıdır. Ayrıca neredeyse sessizdir. Uzun süre dayanıklı pil kullanımına sahip modeller ile sık sarj etme ihtiyacını ortadan kaldırın.

Logitech Gaming Mouse, yüksek performanslı oyun için gereken teknoloji ve malzemelerle tasarlanmıştır. Hız, Keskinlik, Dayanıklılık Logitech Oyun Mouse modellerinin temel özellikleri arasında. Kompakt tasarımlı, profesyonel sınıf tuşlara sahip modelleri, profesyonel seviyede test edilerek, tasarlandı. Üstün performansın yanı sıra 10 kata kadar enerji verimliliği sağlayan Hero yeni optik algılayıcısı devrim niteliğinde. Hero algılayıcıya sahip Mouse modellerinde sıfır yumuşatma, filtreleme, 200’den 12.000 DPI’a geçiş ile olağanüstü doğru ve istikrarlı performansa sahip olun. 

Logitech Gaming Mouse, Logitech Mouse modellerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

Steelseries Gaming Mouse

Üstün performansa sahip ve son yeniliklerle üretilen sınıfındaki en iyi ürünlerden olan SteelSeries Mouse ile dönüşümü başlatın. SteelSeries Gaming Mouse modelleri kablolu ve kablosuz olarak tasarlandı. Optik izleme sensörleri ve hiper dayanıklı malzemelerle oyun hassasiyetinde mükemmelliği hedefleyin. Steelseries oyuncu Mouse modelleri, oyuncuların ihtiyaç duyduğu hassasiyet ve stabilizasyon sağlar. Oyuncuların yoğun kullanımı düşünülerek, aşınma ve yıpranmaya dayanacak şekilde mekanik anahtarlar ve dayanıklı malzemelerle üretilmiştir. 

Steelseries Gaming Mouse, Steelseries Mouse seçeneklerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

HyperX Gaming Mouse

HyperX Gaming Mouselar, performans ve güvenirlik açısından oyunculara en iyi kombinasyonu sunmak için tasarlanmıştır. HyperX Mouselar, bastığınız herhangi bir yerde daha iyi yanıt veren tıklamalar için ana sağ ve sol tuşlar ayrı düğme tasarımlı modellere sahiptir. Güvenilir düğmeler hızlı ve dokunsal geri bildirim sağladığından, tüm tıklamalarınızın işlendiğinden emin olursunuz. HyperX NGENUITY yazılımı ile makrolar oluşturabilir, DPI ayarları yapabilir ve RGB aydınlatmaya sahip modelleri kişiselleştirebilirsiniz. 

HyperX Gaming Mouse, HyperX Mouse modellerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

 

MSI Gaming Mouse

Gaming ve Gaming ürünleri konusunda yıllardır süregelen uzmanlıkla geliştirilen MSI Mouselar ergonomik tasarımlara sahiptir. Hafif ve kaliteli materyallerden üretilen MSI Gaming Mouse modelleri oyuncuların çaba harcamadan hareket etmelerine olanak tanır. Özelleştirme işlevi sayesinde MSI Dragon yazılımı üzerinden desteklenen modellerde benzersiz ışıklandırma ve efektler oluşturabilirsiniz. 

MSI Gaming Mouse, MSI Mouse modellerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

RAMPAGE Gaming Mouse

Rampage Mouse, tüketici tercihlerine göre geliştirilmekte ve satışa sunulmaktadır. Tamamen oyuncuların oyun zevki düşünülerek, tasarlanmış Rampage Gaming Mouse ile oyun oynamanın keyfine varın. Kaliteli switchler uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır. Özel dizayna sahip modeller kullanım kolaylığı ve mükemmel tutuş sunar. 

Rampage Gaming Mouse, Rampage Mouse modellerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

CORSAIR Gaming Mouse

Şık, modern görünüme sahip CORSAIR Mouseler, dayanıklı yapısı ile yıllarca kullanım için üretilmiştir. Ultra Dayanıklı Omron Anahtarlı modelleri ile CORSAIR Gaming Mouselar oyuncuların ve profesyonellerin tercihi. SLIPSTREAM Kablosuz teknolojisine sahip modeller ile hiper hızlı, 1ms’nin altında bağlantı hızlarıyla performanslı kulvara geçin. Hafif tasarımlı ve özellikle avuç içi tutuşlar için şekillendirilmiş seriler konforlu tutuşa sahip olabilmek için dizayn edilmiştir. iCUE yazılımı ile desteklenen modellerde RGB aydınlatmaları ve makro tuşlarını kişiselleştirebilirsiniz. 

CORSAIR Gaming Mouse, CORSAIR Mouse modellerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

Cougar Gaming Mouse 

Profesyonel FPS oyuncularının tercihleri ve tavsiyeleri üzerine modeller geliştiren Cougar, kendine özgü tasarımları olan Cougar Mouse ailesini yenilikçi teknolojilerle donatmaktadır. Özelleştirilebilir ergonomik ve yüksek ayarı yapılabilen Cougar Gaming Mouse serisi yeni evrimsel konsept sunmaktadır. Gelişmiş optik sensörlerle donatılmış modellerde oyun içinde mükemmel izleme ve yüksek hassasiyet sağlama yeteneğine sahip olun. Cougar UIX arayüzü ile RGB ve makro ayarlarınızı kişiselleştirin. 

Cougar Gaming Mouse, Cougar Mouse seçeneklerini uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tebilon.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

Kablosuz Wireless Gaming Oyuncu Mouse Modelleri

Oyun severler hızlı tepki veren ve uzun tıklama ömrü olan Mouse çeşitlerini tercih etmektedirler. Bunlarla birlikte kablolu ve kablosuz Wireless Gaming oyuncu Mouse seçenekleri olarak iki grupta incelenmektedir. Kablo karmaşasından kurtulmak isteyen ve kablosuz klavye, kulaklık ile kombin yapmak isteyenler kablosuz Wireless Gaming oyuncu Mouselarını seçmektedirler. Bluetooth bağlantıların aksine ortak Wireless ağlarına bağlanarak kesintisiz, kablolardan uzakta bir oyun deneyimini sizlere sunmaktadır.

En İyi (Uygun Fiyat) Gaming Mouse Hangisi

Gaming Mouse seçenekleri arasından tasarım, ışıklandırma, DPI değerleri, boyut, tuş çeşitliliği gibi farklı, özelliklere bağlı olarak filtrleyebilir ve seçebilirsiniz. En iyi (uygun fiyat) Gaming Mouse hangisi diye baktığınızda genel olarak bir öneri bulunmamaktadır. Avuç içi kullananlar, parmak ucu kullananlar farklı tasarımları beğenebilirler. Bütçenize uygun modelleri Tebilon.com üzerinden inceleyebilirsiniz. Gaming Mouse modellerinden beklediğiniz özellikleri Mouse kategorisinden belirleyebilir ve ucuzdan pahalıya doğru sıralayabilir ve size en uygun Gaming Mouse Modelini Tebilon güvencesi ile ulaşabilirsiniz  

2021 Gaming Oyuncu Mouse Önerileri

Bilgisayar ekipmanı üreten teknoloji markaları ve ürettikleri ürünlerin fiyatları, diğer markaların ürettiği ekipmanlara göre daha yüksek fiyatlardadır. Kaliteleri daha fazla olmasının yanında kullanım kolaylığı, kullanım seçenekleri ile daha çok tercih edilmektedir. Yeni çıkan ve sürekli fiyat performans ürünleri üreten markaları ve 2021 Gaming oyuncu Mouse önerilerini filtreleyebilir, günlük kampanyadaki ürünleri görebilirsiniz. En çok oynadığınız oyunların türüne ve kullanım kolaylığına ve bütçenize göre karşılaştırma yapabilir, düşündüğünüz ürünlerin yorumlarını ve en çok satanları inceleyebilirsiniz. 

Gaming Mouse Normal Mouse Farkları Nelerdir?

Gaming Mouse, genel olarak oyuncuların tercih ettiği veya kaliteli ekipman kullanmak isteyenlerin tercih ettiği modellerdir. Peki Gaming Mouse ve normal Mouse farkları nelerdir?

Tasarım, boyut ve şekil: Gaming Mouse, oyun deneyimi göz önüne alınarak üretilmiştir, eğer oyuncu iseniz mouse ağırlığı tuşların konumu önem arz etmektedir, normal Mouselar standart boyutlarda günlük kullanım üretilmektedir.

DPI değeri: Gaming Mouse modelleri özellikle yüksek DPI ve CPI değerleri için geliştirilmiş yazılımlara sahiptir.Gaming Mouse seçeneklerinde yüksek ve ayarlanabilir DPI değerleri ile oyunlara göre değişiklik yapabilirsiniz, yüksek DPI değeri ile tıklama esasındaki gecikme süresini en aza indirebilirsiniz. Normal mouse’larda DPI değeri daha düşük olabilir ve daha çok günlük kullanımda kullanılacak ise bu gecikme sizin için sorun olmayabilir.

Tuş çeşitliliği: Oyuncu farelerinde bulunan ekstra tuşlar fareye ekstra görsel bir güzellik katmanın yanı sıra birçok fonksiyon da eklemektir.

Kablolu ve kablosuz: Gaming Mouse modellerindeki kablolar gecikmeyi en aza indirmek için, yüksek kalitede üretilmiştir, gelişen wireless teknoloji ile kablosuz Gaming Mouse Modellerinde dahi yüksek performanslar görülmektedir.

ödeme

Güvenli Kargo

güvenlik

Güvenli Alışveriş

SSL ile Güvenli Alışveriş
montaj

Ücretsiz Montaj

iade

Kredi Kartlarına Taksit

Tebilon Güvencesi ile
banka
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Çerez Aydınlatma Metni ’ni okuyabilirsiniz.